02 Ocak 2017 Pazartesi 13:39
2 Ocak 2017 Müge Anlı'da yaşanan olaylar. Fahire Kara olayında son gelişmeler
Türkiyeden ve hatta dünyadan birçok izleyeni bulunan ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Müge Anlı nın 2 ocakta yayınlanan programında yine hüzün ve kayıp ailelerin arayışları vardı. Programın açılışında Yılbaşı günü sabahında yaşanan terör saldırıları ile ilgili konuşan Müge Anlı acılı ailelere baş sağlığı dilerken ölenlerede allahtan rahmet diledi.

Müge Anlı'da İşlenen Dosyalar

Müge Anlı öncelikle daha önce ki programlara işlediği konulardan çözülen cinayet ve kayıp vakaları ile ilgili açıklamalar ve eski programlardan kesitler yayınladı. bu programda daha önce canlı yayına çıkardığı Hakan Öner isimli şahsın kayıp olduğu ve Müge Anlı ya başvuran ailesi o zaman programa çıkarak çocuklarını arayışa başlamıştı.

O zamanki programa sevgilisi Nurşen isimli şahıs ta katılmış ve Hakan Önerin kaybolması ile ilgili bir haberinin olmadığını söylemişti. ancak aradan geçen zaman gösterdiki Nurşen isimli bayan şuan katil zanlısı olarak yakalandı. 

Daha önce işlenen başka bir program ise Şaban Yılmaz isimli şahsın kaybolması ile ilgili idi. Aradan geçen zamandaki arama çalışmaları sonuç verdi ve Şaban Yılmaz isimli şahsın cenazesine ulaşıldı. Şaban Yılmaz isimli şahsın ölümü ile ilgili sır perdesi hala aralanmış değil. bu konuda polisin sürdürdüğü tahkikat devam etmektedir.

Programa katılan ve adının Ayşe Işık olduğunu söyleyen kadın ise 2,5 yaşından beri annesini görmediğini hatta tanımadığını söyledi. annesini arayan Ayşe ışık annesinin bir fotoğrafınında olmadığını söyledi. söz alan kadın 2,5 yaşında kendisi ve iki kardeşinin anne ve babası ayrıldıktan sonra evlatlık verildiğini ve bir daha annelerinden ne bir haber ne de bir duyum aldıklarını söyledi.

Programa katılan bir başka mağdur ise Mehmet Arıtürk Ayşe isimli kadının kendisini evlilik vaadiyle kandırdığını ve ortadan kaybolduğunu bu nedenlede mağdur olduğunu söyledi. daha sonra programa katılan ayşe öyle birşeyin olmadığını mehmet beyin yanına gelmesini söyledi. söz alan Müge anlı ise Ayşe hanımı programa davet ettiyse de ayşe hanım programa gelemeyeceğini söyledi. daha sonra programa bağlanan Osman Büyükelbaşı isimli kişi Ayşe adındaki kadının daha önce kendisini de evlilik vadiyle kandırdığını söyledi.

Fahire Kara ile ilgili gelişmeler

Müge Anlı son bölümde ise yine 26 yıldır kayıp olan ama son dönemde aldığı haberler ile yaşadığına inanılan Fahire Kara dosyasını inceledi. Bugünkü programa Fahire Karanın yiğeni Saide Karada katıldı. Halasının yaşadığına inandığını söyleyen Saide Kara her ne şekilde olursa olsun halasını kabul edeceklerini ve onu dört gözle beklediklerini söyledi. Bilindiği gibi en son bölümde artık interpolünde Fahire Karanın arayışında olduğunu bildirmişlerdi.

Son Güncelleme: 02.01.2017 14:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş