03 Ekim 2016 Pazartesi 16:26
2 Ekim Pazar Reyting Sıralamasında Seviyor Sevmiyor dizisi zirvede!
 
Pazar akşamı yine birbirinden değerli yapımlar izleyenlerin karşısındaydı. Show Tv’nin Arkadaşlar iyidir dizisi, Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi, Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim ve TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı O Ses Türkiye arasında en çok izlenen yapım Seviyor Sevmiyor oldu.

İlk dönemlerde başarıyı yakalayamayan ancak son dönemlerde zirveye doğru tırmanan Seviyor Sevmiyor dizisi de böylelikle reytinglerde zirveyi elde etmiş oldu.

Seviyor Sevmiyor son bölüm özeti:
Dizinin bu haftaki bölümü oldukça eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Deniz’in tavrı  herkesi şaşırtıyor ve aşkını itiraf ediyor! Yiğit ise bu gelişmelerden etkilenir ve ne yapacağını şaşırır.

Yiğit’in babası Teoman Deniz’i ilk anda tanır gibi olur! Deniz ve İrem ise tek çare olarak Teoman’ı İrem ile tanıştırıp İrem’in Deniz Aslan olduğuna ikna etmek için çaba gösterirler.

Bir yandan ise Neşe, Deniz ve İrem’in oyununu fark etmiştir. Tuna ise Neşe’yi ikna etme çabalarına girse de burada başarılı olamaz. Tuna mecburen Neşe’yi başka yöntemler kullanarak ikna etmek için uğraşır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş