19 Ocak 2017 Perşembe 13:31
19 Ocak Müge Anlı Fahire Kara Bulundu mu? 19 Ocak Müge Anlı'da neler yaşandı

19 Ocak Müge Anlı Fahire Kara Bulundu mu? 19 Ocak Müge Anlı'da neler yaşandı? programın 19 ocak canlı yayınında Fahire Kara'nın kaybolması ve bulunması üzerine bilgiler paylaşıldı. Diğer kayıp dosyalarınıda inceleyen Müge anlı kayıp insanları ve faili meçhul cinayetleri araştırmaya devam ediyor.

Müge Anlı 19 ocak günü yine güne damgesını vurdu. Yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 19 Ocak Perşembe günü kayıpları aramaya devam ediyor. Müge Anlı bir yandan kayıpları aramaya devam ederken diğer yandan bulunan cenazelerin kim tarafından öldürüldüğünü araştırıyor. Güvenlik kamerası kayıtlarına kadar inceleyen Müge Anlı bir yerde güvenlik güçlerine de yardımcı olmuş oluyor.

Müge Anlı Fahire Kara Bulundu mu?

Müge Anlı 19 Ocak günü yayınlanan canlı yayında Fahire Kara ile ilgili gelişmeler aktarıldı. Fahire Kara'nın aranmaya devam ettiğini en yakın zamanda inşallah bulunacağına inandığını söyledi. Bu arada umreye giden hacı adaylarına Fahire Kara'nın resimleri dağıtıldı. Hacı adayları eğer Fahire Kara'yı görürsek hiç düşünmeden programı arayacaklarını söylediler. 

Fahire Kara Nasıl Kaybolmuştu?

Fahire Kara 1990'lı yıllarda Mekke'de yaşanan faciada uzun bir zaman haber alınamayınca ailesi tarafından öldüğü sanılmıştır. Hatta ailesi gıyabi cenaze namazı bile kılmıştır. Ancak aradan geçen 25 seneye yakın bir zaman sonra Fahire Kara'yı gördüğünü söyleyenlerin sayısı her geçen gün artıyor

Müge Anlı 19 Ocak Murat Ünal'ın Katili Bulundu mu?

19 Ocak Müge Anlı Deniz Demir Bulundu mu?
 

Son Güncelleme: 21.01.2017 01:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş