19 Ocak 2017 Perşembe 13:52
19 Ocak Müge Anlı Deniz Demir Bulundu mu?

19 Ocak Müge Anlı Deniz Demir Bulundu mu? Deniz Demir'i arama çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Savcı Bey'in de arama çalışmalarına katılması ile birlikte yapılan çalışmalar hızlandı. Deniz Demir'in ailesi gelecek haberleri bekliyor. Deniz Demir'in kaybolmasına neden olan kişiler için ise soruşturma devam ediyor.

19 Ocak Müge Anlı'nın programında Deniz Demir'i arama çalışmaları devam ediyor. Deniz Demir uzun bir zamandır Müge Anlı tarafından aranıyor ve sürekli telefonundan son sinyal alınan yerler hakkında bilgi verilerek çevredeki kişiler uyarılıyordu. En son güvenlik güçleri hatta cumhuriyet Savcısı da devreye girdi ve arama çalışmaları hız kazanmıştı. Müge Anlı 19 Ocak programında Deniz Demir'i arama çalışmaları tüm hızı ile devam ederken ailesi yine canlı yayına katıldı.

Deniz Demir'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor.

Hatta Müge anlı Savcı Bey'in arama çalışmalarına katılmasına acaba bildiği birşey mi var yoksa kolay kolay savcı bey arama çalışmalarına katılmazdı dedi. Ancak hergeçen gün Siyasettin Bey üzerindeki kuşkular artıyor. Hakime Demir ve Siyasettin bey ile yine Siyasettin Bey'in abisi Hayrettin bey arasında ki bağlantı çözülmüş değil. Deniz Demir'in kaybolduğu gün birçok görgü şahidi Deniz Demir'in en son Siyasettin bey'in arabasına binerken gördüklerini söylemişti.

19 Ocak Müge Anlı Deniz Demir Bulundu mu?

Deniz Demir hala bulunamadı ancak neden kayboldu ve acaba öldürüldü mü soruları hala güncelliğini koruyor ve cevap bekliyor. Polis ve Jandarma ekipleri konunun takipçisi ve her geçen gün yeni bilgilere ulaşıyor. Olayın gizliliği için çok fazla bir açıklama yapılamasada yeni haberler geldiği zaman sizlerle paylaşacağız

Müge Anlı 19 Ocak Murat Ünal'ın Katili Bulundu mu?
 

Son Güncelleme: 19.01.2017 20:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş