17 Ocak 2017 Salı 19:22
17 Ocak Zuhal Topal'la Hanife Serkan Aşkı Ne oldu? Serkan Hanifeyi Affetti mi?

Zuhal Topal'la 17 Ocak Hanife Serkan Aşkı Ne oldu? Serkan Hanifeyi Affetti mi? Serkan Hanifeye değer verdiğini ancak kendisine birşey demeden çekip gitmesini bir türlü unutamadığını söyledi. Hanife ise her fırsatta Serkan'ı çok sevdiğini haykırdı. Bu durumdan etkilenen Serkan'ın Hanifeye cevabı ne olacak? Ayrıntılar Haberimizde

ZUHAL TOPAL'LA 17 OCAK HANİFE SERKAN AŞKI NE OLDU

Zuhal Topal 17 ocak günü yayınlanan programda yine Serkan ve Hanife sahneye çıktı ikili uzun uzun konuştu. Hanife Serkan'a haksızlık yaptığını ve onun kıymetini bilmediğini önceki programlarda itiraf etmişti. Serkan Hanife'nin şok açıklamaları sonrası bir anda allak pullak oldu. Serkan ne diyeceğini ne yapacağını bilemediğini söyleyerek Hanife'den böyle birşey beklemediğini açıkladı. Serkan çünkü hanife kendisine kardeşim diye hitap ediyordu dedi.

Zuhal Topal Serkan'a dönerek herşey için çok geçmi yani Serkan dedi. Serkan bu soru üzerine gülümseyerek yok canım geç değilde çok değişik duygular içerisine girdiğini söyledi. Hanife Serkan'a olan aşkını canlı yayında adeta haykırdı. Serkan'ı çok seviyorum diyen hanife Serkan'ın kalbini tekrar kazanmak için herşeyi yapabilirim çünkü ona hak ettiği değeri daha önceki görüşmelerimizde veremedim. O herşeyi hak ediyor dedi. 

SERKAN HANİFEYİ AFFEDECEK Mİ?

Serkan ise Hanifeyi beğendiğini ve değer verdiğini itiraf etti. Hanife ile daha önceki görüşmesinde unutamadığı bir an olduğunu söyledi. Hanifenin kendisi ile görüşmeye başladıktan sonra kendisine çok değer verirken bana hiçbirşey demeden gitmesini bir türlü unutamıyorum dedi. Hanife ise yaptığı davranışlardan dolayı üzgün olduğunu itiraf etti. Zuhal Topal'la programı vakit yetmediği için açıklamayı bir sonraki bölüme bıraktı.

Son Güncelleme: 17.01.2017 21:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş