07 Şubat 2017 Salı 23:23
14 Şubat Survivor SMS Oylama Sonuçları Listesi-acun.com

Survivor 2017 adasında üçüncü olarak kim elendi bu akşam yapılan ada konseyinde belli oldu. Survivor gönüllüler takımı toplam 5 aday sms oylamasına çıkarak eleme korkusunu yaşadı. Survivor’da SMS oylamasına kalan isimler Yiğit İzik, Erdi Ünver, Gökhan, Sadin ve Elif Şadoğlu oldu. Yiğit , Erdi, Gökhan, Sadin ve Elif arasından bir kişi bugün adaya veda edecek. Endüşük oyu alması beklenen kişi şuan için Yiğit ancak Yiğit'inde destekçilerinin olduğu hergün yayınlanan Survivor Panorama programından anlaşılıyor. 14 Şubat Survivor Ada konseyinde yapılacak açıklama sonucunda adaya veda eden isim belli olacak ve o akşam elenen yarışmacı son kez adada kalacak

Survivor fanatikleri elemeye çıkan bu  5 gitme adayı için SMS ile oy kullanıyorlar. Gönüllüler ve Ünlüler’den oylamaya çıkan bu 5 isim arasında SMS sıralaması sonucuna göre son sırada olan kişi Survivor’dan elenip adaya veda edecek. Her iki takım eleme yarışmacıları için SMS sıralaması sonuçları bugün Acun Ilıcalı tarafından canlı yayında açıklanacak tam liste ise her zaman olduğu gibi acun.com sitesi üzerinden yayınlanacak. 

Survivor’da kim elendi  sorusunun yanıtını verecek olan 14 Şubat SMS oy sıralaması kimin önde olduğunu alamak içinde büyük önem arz ediyor. Eleme adayı olarak gösterilen 5 isme bakıldığında sürpriz olmaması halinde Yiğit ve Gökhan elemeye en yakın isimler gibi duruyor. Elif ve Sadin'in performansı Erdinin ise sms performanslarından ve daha önceki yarışmalardan dolayı destekçilerinin olduğu biliniyor bu nedenle sms oy potansiyeli en düşük görülen kişiler Gökhan ve Yiğit gibi duruyor. 

YİĞİT İZİK KİMDİR

Survivor Yiğit İzik aslen İzmir'lidir. 1986 Yılında İzmir Karşıyaka'da doğan Survivor Yiğit İzik modellik yapmaktadır. Eğitim hayatına Karşıyaka'da başladı ve devam etti. YArışmacı orta ve lise yıllarında basketbol oynadı. 2009 Yılında modellik yarışmalarında kazandığı birinciliklerin ardından Modellik yapmaya başlayan Survivor Yiğit İzik, 2010 yılında Best Model  yarışmasına katılarak kariyerinden üst seviyelere tırmanmıştır.

GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR

Survivor'da yarışacak olan Gökhan Gözükan Survivor 2017'nin favorileri arasında gösteriliyor.  Boksla uğraşan yarışmacı Survivor Gökhan Gözükan güç gerektiren çoğu oyunda kendini göstereceği sanılmaktadır. Takım arkadaşları ile iyi bir performans sergileyecek Gökhan Gözükan'ı Survivor'un sonlarına kadar göreceğiz.  Oldukça uzun boylu olan yarışmacı henüz 34 yaşında, vucüt geliştirme ile ilgilenen Survivor Gökhan Gözükan bakalım oyunlarda ne yapacak?

Survıvor sms ücretleri ne kadar sms yerine ulaştı mı?

ERDİ ÜNVER KİMDİR

Survivor 2017 kadrosuna Göz6 programında elde ettiği birincilik sonucu Berna Keklikerle birlikte katılan Erdi Ünver Bayrampaşalıdır. Göz6 programında iken yaptığı açıklamalar ve tavırları ile tam bir Bayrampaşa çocuğu imajını çizen Erdi Ünver Göz6 yarışmasında elde ettiği birincilik ile Survivor 2017 kadrosuna katılmaya hak kazanmıştır.

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR

Türkiye’nin en büyük spor ve yaşam merkezi alanında Fitness eğitmenliği yapmakta olan Elif Şadoğlu 2014 yılında TVG ve Fitness şampiyonasında  Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.Aynı zamanda 2016 yılında Dünya şampiyonluğu elde eden ve yine aynı yılda Avrupa şampiyonluğu elde eden Elif Şadoğlu aynı zamanda voleybol, yüzme, hentbol ve atletizm gibi spor dallarıyla uğraşmaktadır.

 

SADİN BAKIR KİMDİR

Survivor yeni sezon başladı. Acun ILICALI yarışmaya 4 kişinin daha geleceğini belirtti. Bu kişilerin SMS oylaması ile halk tarafından seçileceğini belirten yapımcı Acun, Adaya girmek için seyirci oylarının önemli olacağını belirtti. Adaylar'dan biride Sadin Bakır, Sadin Bakır aslen İstanbul'lu, İstanbul Başakşehir'de yaşıyor. Sadin ata sporumuz Güreşle uüraşmakta, antranörlük yapan Sadi yıllarca milli takımda çeşitli hizmetlerde bulundu. Sadin Bakır Survivor'a kendini kanıtlamaya geldiğini belirtiyor.


Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız

Son Güncelleme: 24.04.2017 00:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş