13 Ocak 2017 Cuma 19:34
13 Ocak Zuhal Topal Hanife Serkan Aşkı Yeniden Başladı Zuhal Topal 13 Ocakta neler yaşandı?
13 Ocak Zuhal Topal neler yaşandı? Serkan ve Hanife aşkı yeniden başladı. daha önce birbirine talip olan ikili bugünkü programda tekrar görüşmek istediklerini söyledi. Hanife önce İpek'e kızdı ve Serkan'ın başka telipleri ile görüşmesini istemediğini söyleyerek Serkan'ın kıymetini bilemediğini itiraf etti.

HANİFE SERKAN AŞKI YENİDEN BAŞLADI


13 Ocak Zuhal Topal izdivaç programının canlı yayınında ilginç bir olay yaşandı. Hanife daha önce görüştüğü ancak olumsuz yanıt verdiği Serkan'a kıymetini bilemedim diyerek tekrar talip oldu. Serkan ilk önce şaşırsada daha sonra toparladı. İpek ile tartışan hanife Serkan'ın sırf kendisini kıskandırmak için Senin ile çay'a çıktı desede İpek hanım bu durum karşısında hanife'ye sert çıktı. İpek hanım hanife ye saçmalıyorsun desede araya giren Serkan asıl saçmalayanın İpek olduğunu söyledi. Bu durum üzerine yerinden kalkan İpek Serkan'ın karşısına geçerek konuşmaya başladı. Serkan'ın kendisinden hoşlandığı için çaya çıktığını açıklayan İpek Hanife'nin yalan söylediğini anlattı. Hanife isi artık herşeyi açıklayacağını ve Serkan'ın başka taliplerle görüşmeye dayanamayacağnı söyledi.

ZUHAL TOPAL 13 OCAK NELER YAŞANDI?


Daha sonra araya giren Sunucu Zuhal Topal İpek'i daha sonra konuşmak için gönderirken Hanife'yi Serkan'ın karşısına davet etti. Hanife'ye hisleri sorulduğunda ise hanife Serkandan bir türlü vazgeçemediğini ve zamanında onun kıymetiği bilemediğini söyledi. Serkan ise yaşadığı şaşkınlığı uzunca bir süre üstünde atamadı. Bunun farkına varan Hanife ise Serkan'a su getirmek istediğini söyledi. Serkan Hanifeye zahmet etmemesini gerek olmadığını söylesede Hanife çok ısrarcı oldu. 

Bu durum karşısında locadan daha önce Serkan'a talip olanlar veya Serkan'ın zamanında talip olduğu adaylar Serkan'a büyük tepki gösterdiler. Serkan Hanifenin aklında olduğunu açıklamasının ardından locadan Dilek ve Angelina Serkan'a büyük öfke kusarken Serkan'ı samimiyetsiz olmak ve iki yüzlü davranmakla suçladılar. Hanifenin eski talibi Okhanda Hanifeye kızarak daha önce kardeşim arkadaşım dediğin adama şimdi nasıl talip oluyorsun diyerek tepkisini gösterdi.

13 Ocak Esra Erol Merve Mustafa Programda Alper''i Suçladılar. Merve Alper Hakkında Neler Söyledi?

Son Güncelleme: 19.01.2017 01:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş