13 Ocak 2017 Cuma 13:37
13 Ocak Gardırop Savaşları Kim Elendi? Konsept Ajda Pekkan
 13 Ocak Gardırop Savaşları Kim elendi? Bir hafta boyunca en düşük oyları alarak yarışmadan elenen isim kim olacak merak ediliyor. Geçen hafta elenen Melisten sonra bu hafta elenen 13 Ocak Gardorop savaşları programının eleme günü saat 16:000 da Fox Tv de belli olacak. Elenen ismin belli olması halinde anında sitemizden açıklayacağız. Ayrıntılar haberimizde.

13 Ocak günü final haftası yayınlanan Gardırop Savaşlarında elenen kim oldu merek ediliyor. Hafta içi hergün yayınlanan ve yayınlandığı saatlerde izleyicisini televizyon başına kilitlemeyi başarak Gardırop savaşları bu hafta elenen isim bugün yayınlanan bölüm ile belli olacak. Bir kişinin eleneceği yarışmada ise Yeni hafta yerine başka bir yarışmacı dahil olacak ve yine 5 kız yarışmacı gardırop savaşları yarışmasında en şık olup en çok oyu almaya çalışacaklar. 

13 OCAK CUMA GARDIROP SAVAŞLARI KİM ELENDİ?


Yarışmacılar kendilerine verilen konsepte uygun olarak alışverişlerini yapıp ve harcamalarını da uygun tutmak zorunda. Yaptıkları alışverişler ve oluşturdukları kombinler ile birlikte haftanın finalinde 13 Ocak Cuma Gardırop Savaşları programında elenen isim en düşük oyu alan kişi olacak. Elde ettiğimiz bilgilere göre elenen ismin Emire Olacağı yönünde ancak programdan sonra kesin açıklamamız olacak. Yapılacak oylama sonucunda hafta boyunca vasat bir performans sergileyen yarışmacı programa veda edecek. Henüz puanlama yapılmadı ve yarışmadan elenen isim belli olmadı. Ancak sıralama belli olur olmaz Gardırop savaşlarından bu hafta elenen ismi açıklayacağız. Yapılan açıklama sonucunda Gizem tüm hafta boyunca giydiği şık kıyafetler için toplam 78 puanla haftanın birincisi olurken Aycan ise topladığı 66 puanla ikinci olmayı başardı. Yarışmada en düşük oy toplayarak Gardırop Savaşları 13 Ocak Cuma günü yarışmaya veda eden isim Emire oldu. Emire arkadaşları ile vedalaşırken çok üzgün olduğu görüldü.12 OCAK GARDIROP SAVAŞLARI KİM KAZANMIŞTI?

Geçtiğimiz gün 12 Ocak tarihinde yayınlanan Gardırop Savaşları programında en çok oyu alarak günün bіrіncіsi gizem olmuştu. Gizem konseptin Deve tüyü rengi kaban olduğu gün yaptığı kombin ile tüm jüri üyelerinden tam 5 puan alarak totalde 15 puan alarak günün birincisi ve doğal olarakta en şık yarışmacısı olmuştu. Geriye kalan isimlerden Aycan, Didem ve Fatma ise yaptığı kombinlerle jüri üyelerinin tamamından 4'er puan alıp toplamda 12 puan ile 2.3. ve 4. sıraya yerleşmişlerdi. Son sırada ise bu hafta yarışmaya yeni katılan isim olan Emire yer aldı. Tüm jüriden 3 puan alarak sonuncu sıraya yerleşti. Bu hafta genel olarak Emire'nin ilk haftası olması dolayısı ile yarışmaya pek adapte olamadığı görüldü.

Son Güncelleme: 13.01.2017 13:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş