13 Ocak 2017 Cuma 19:05
13 Ocak Esra Erol Pamuk ve Arda Aşkı Devam Ediyor mu? Esra Erol 13 Ocak Cuma Neler Yaşandı?
Esra Erol 13 Ocak Cuma programda neler yaşandı. Pamuk Arda aşkı devam ediyormu. Ardanın annesi canlı yayına telefonla bağlandı ve Pamuk için neler söyledi? Pamuk sempatik konuşmaları ile Arda'nın annesi ve kardeşinin sevgisini kazandı. Pamuk Arda için her türlü ev işini yapacağını söyledi.

PAMUK ARDA AŞKI


Esra Erol 13 Ocak cuma günü daha önce birbirini tanıma yoluna gitmek istediklerini söyleyen Arda ve Pamuk programa çıktılar. Esra Erol ikiliye aralarında bir problem olup olmadığını sordu ve ikili herşeyin yolunda gittiğini ve bir aksilik olmadığını söylediler. Esra Erol daha sonra Arda'nın annesinin programa bağlanacağını söylemesi üzerine ikilinin heyecanı arttı. Özellikle Pamuk'un heyecanı yüzüne vururken Arda biraz daha sakindi. Daha sonra Arda'nın annesi canlı yayına programa bağlandı. Telefonda alo diyen Arda'nın annesine ilk olarak Pamuk cevap verdi öncelikle teyze diye hitap eden Pamuk daha sonra Arda'nın annesinin samimi konuşmaları karşısında dayanamayarak Anneciğim nasılsınız sizi çok seviyorum dedi.

13 OCAK CUMA ESRA EROL NELER YAŞANDI


Aslında ilk telefona bağlandığı zaman Anneciğim demek istediğini ancak heyecandan ve çekindiğinden dolayı yapamadığını anlattı. Daha sonra Arda'nın anneside Pamuk'u çok beğendiğini ve Arda ile aralarında birşey olsun veya olmasın Pamuk'un yolunun hayırlı olmasını ve Allahtan mutluluklar dilediğini söyledi. Pamuk ise kayınvalidesinin sesinin güven verdiğini ve kesinlikle kötü düşünmemelerini isteyerek kendisinin her türlü işi yapacağını bulaşık, yemek, çamaşır, temizlik gibi işlerden kesinlikle kaçmayacağnı söyleyerek telefona kayınvalidesinin yanında bulunan görümcesini istedi.

Görümcesine seslenirken de Görümceciğim diye seslenen Pamuk sempatik tavırlarla Arda'nın ailesinin sevgisinikazandı. Arda da Pamuk'a ailesine yakın davrandığı için teşekkür ederken Pamuk Ardaya bir sürprizi olduğunu söyledi. Arda''nın sevdiği bir şarkıyı söylemek istediğini söyleyen Pamuk mikrofonu eline aldı. Mikrofonu eline alan Pamuk önce heyecandan söyleyeceği şarkıyı unuttu. Daha sonra arnavut kaldırımı şarkısını mırıldansa da birdaha ki programda şarkısını söyleyeceğini anlattı.
Son Güncelleme: 13.01.2017 19:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş