13 Ocak 2017 Cuma 21:51
13 Ocak Esra Erol Merve Mustafa Programda Alper''i Suçladılar. Merve Alper Hakkında Neler Söyledi?
13 Ocak Esra Erol Merve ve Mustafa canlı yayında Alper'i kendileri hakkında asılsız ithamlarla suçladıklarını söylediler. Alper Merve Ve Mustafa ile ilgili neler açıkladı. Alper canlı yayına katılacak mı pazartesi günü merak ediliyor. Mustafa ve Merve aşkında sorun yaşanıyor mu? Merve Alper hakkında neler söyledi açıklıyoruz.

13 Ocak Esra Erolda Merve Mustafa ve Alper hesaplaşması yaşandı. Programın dün yayınlanan 12 Ocak bölümünde Merve ve Mustafa herşeyin yolunda gittiğini ve birbirini tanıma yolunda ilerlediklerini söylemişlerdi. Merve ve Mustafa bugün tekrar canlı yayına katıldılar. İkili programa çıktıktan sonra Esra Erol aralarının nasıl olduğunu sordu. İkili aralarının iyi olduğunu söylerken Merve herşeyin yolunda olduğunu ufak tefek tartışmaların olabileceğini bunların ise kendileri için çerez olduğunu açıkladı. 


MERVE MUSTAFA CANLI YAYINDA ALPER'İ SUÇLADILAR

Mustafa söz alarak birkaç tatsızlık yaşadıklarını bunların sebebinin ise Alper olduğunu açıkladı. Mustafa Alper'in Merve ile ilgili çok tatsız sözler söylediğini ve Merve'yi aşağılamaya varan laflar ettiğini açıkladı. Mustafa sözlerine delikanlı bir adamın bir kadının arkasından konuşmaması gerektiğini kendisinin Merve ile beraber dün buradan el ele çıktığını ve artık Merve ile ilgili tek kelime etmemesi gerektiğini söyleyerek Alper'e çok kızgın olduğunu söyledi.

MERVE ALPER HAKKINDA NELER SÖYLEDİ

Merve'de söz isteyerek Alper'in dünkü yayınlanan programından sonra kişisel sosyal medya hesabından akşam yayın yapacağını ve gerçekleri açıklayacağını söylediğini neden bu zamana kadar beklediğini birşeyler biliyorsa çoktan açıklaması gerektiğini söyledi. Alper neden bugüne kadar 3 hafta geçti programa katılmadı onu sorduklarında Esra Erol'a kırgınmısınız dediğinde Alper kendisinin Esra Erol'a kırılma gibi birşeyin sözkonusu olamayacağını ama Merveyi programda neden tuttuğunu anlamadığını söylediğini açıkladı. 

Merve sözlerine Esra Erol'un haklıdan yana olduğu için kendisine şans verdiğini kadın veya erkek ayrımının sözkonusu olmadığını söyledi. Tam bu noktada araya giren Esra Erol Alperi tutmamak veya Merveyi tutmak gibi bir olayın söz konusu olmadığını açıklarken kendilerinin Alper'i 3 haftadır programa davet ettiklerini ancak Alper'in kabul etmediğini açıkladı.Mustafa sözlerini tamamlarken sonunda yerinden kalkarken Esra Hanım bizim Merve ile aramızda hiçbir sorun yok olamazda zaten bu saatten sonra kimse aramıza girmeye çalışmasın diyerek Merveyi yanına çağırıp ikili elele stüdyodan ayrıldılar.
Son Güncelleme: 13.01.2017 22:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş