13 Ocak 2017 Cuma 19:22
13 Ocak Esra Erol Mehmet Gülbin Aşkı Gerçekleşecek mi? Esra Erol 13 Ocak Cuma
Esra Erol 13 Ocak Cuma neler oldu? Mehmet Gülbin aşkı gerçekleşecek mi? Her defasında mehmetin kendisini sevdiğini söyleyen Raha Mehmet'e olan aşkı için ne dedi. Dünkü gözyaşları için açıklama yapan Raha sebebi olarak ise Mehmet'i gösterdi. Gülbin Raha hakkında hangi açıklamayı yaptı merak ediliyor. Ayrıntılar haberimizde

MEHMET GÜLBİN AŞKI GERÇEKLEŞECEK Mİ?


Esra Erol 13 Ocak Cuma günü yayınlanan yeni ve haftanın son bölümünde taliler birbirleri ile görüşürken programın son bölümünde ise Mehmet ve Gülbin yine sahneye geldi. İkili 3 programdır her seferinde Bahar ile polemik yaşarken bugünkü programda ise Mehmet'in eski talibi Raha ile tartıştılar. Yayında önce Mehmet ile Raha'nın dün yayından sonra yaptığı röportajlar ekrana geldi. Raha Mehtem için önceki gün kendisine mesaj attığını bu yetmezmiş gibi görüntülü aradığını ve kendisini özlediğini söylediğini açıkladı. Mehmet de bu anlatılanları yalanlayarak Raha'nın kameralar önünde beni seviyormusun sorusuna Mehmet tekrarlayarak ben seni sevmiyorum dedi. 

13 OCAK CUMA ESRA EROL NELER OLDU?

Mehmet asıl Raha'nın kendisini sevdiğini söyledi. Rahaya sen beni seviyorsun dediğinde ise Raha'nın sevabı hayır oldu. Mehmet ise yalan söylediğini ve Rahanın kendisini hala unutamadığın çünkü bana bakarken gözleri bile hala dolu dolu oluyor diye açıkladı. Raha ise mehmet yanından ayrıldıktan sonra habercinin gerçekten gözlerin dolu dolu oldu. Mehmeti seviyorsan neden söylemiyorsun, neden aşkını haykırmıyorsun dedi ve Raha bu soru karşısında hiçbirşey söyleyemeyerek gözlerinden yaş aktı ve arkasını döndü.

13Ocak Cuma Esra Erol canlı yayınında ise Gülbin hamın Raha'nın Mehmet ile arasına girdiğini ve bu yüzden Mehmet ile yakınlaşamadıklarını söyledi. Raha hanım ise böyle birşeyin olmadığını açıklayarak dünkü gözyaşlarının sebebinin Mehmet'in daha önce kendisine söylediği hakaretler olduğunu açıkladı. Mehmet'e her baktığımda bana söylediği kötü sözler aklıma geliyor ve bu yüzden gözlerim doluyor dedi.

13 Ocak Esra Erol Pamuk ve Arda Aşkı Devam Ediyor mu? Esra Erol 13 Ocak Cuma Neler Yaşandı?

Son Güncelleme: 19.01.2017 01:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş