12 Şubat 2017 Pazar 19:32
12 Şubat İşte Benim Stilim'de Kim Elendi Konsept "Ödül Töreni" Oldu

İşte Benim Stilim fin son böüm TV8'de yayınlındı. Son bölümde elenen yarışmacı Bahar Değerli Oldu. 12 Şubat Pazar final gününde yarışmacıların kıyafetleri böyük beğeni kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM 12 ŞUBAT PAZAR KİM ELENDİ

İşte Benim Stilim 12 Şubat Ödül Töreni Konseptinde Jürinin değerlendirmeleri sonucu en düşük puanı alan Bahar Değerli yarışmaya veda etti. Bahar yaptığı konuşmada elndiği için üzgün olduğunu söyledi. Ödül Töreni konsepti ve giyilen kıyafetler büyük ilgi gördü. Konuk sanatçılar ve jürinin de programa iştirakı ile renkli anlar yaşandı. Her bölümü ilgi ile izlenen Program İşte Benim Stilim TV8 ekranlarında yayınlandı

İşte Benim Stilim Ödül töreni konsepti ile yarışmacı kızlar oluşturdukları kombinler ile podyumda yürüyerek sahneye çıktılar. Sahneye çıkarak teker teker ödüllürini alan yarışmacılar daha sonra ödül töreni için konuşma yaptılar. Her yarışmacının çok heyecanlı olduğu gözlenirken İşte Benim Stilim Jürisi yaptığı yorumlarla elenecek yarışmacının kim olacağına dair ipuçları verdi. 

Yapılan değerlendirmeler sonucunda yarışmaya veda eden isim Bahar Değerli oldu. Elenen yarışmacı jüri üyeleri ve programdaki arkadaşları ile vedalaştıktan sonra  İşte Benim Stilim yarışmasına veda etti. Programın jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz bulunuyor. 

Son Güncelleme: 09.04.2017 10:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş