12 Ocak 2017 Perşembe 18:42
12 Ocak Esra Erol Merve Mustafa Aşkı Başladı
 12 Ocak Esra Erolda Merve Mustafa Aşkı Başladı. Merve artık evlenmek istediğini ve hoşlandığı adamın yanında olduğunu açıkladı. Mustafa Merveden hoşlandığını itiraf etti. Merve daha önce Esra Erolda neler yaşamıştı. Merve olaylı biten Alper ile ilişkisinden sonra ilk defa birinden hoşlandı ve görüşmeye çıktı. Merve Mustafa mutlu olabileceklermi herkes merak ediyor.

12 OCAK PERŞEMBE ESRA EROLDA NELER YAŞANDI

Esra Erol 12 Ocakta yayınlanan bölümünde çok önemli bir gelişme yaşandı. Dünkü yayınlanan bölümde Caner söz alarak bir açıklama yapmış ve locadan iki kişinin birbirinden etkilendiğini ve bunu açıklayacağını söylemişti. Program ekibi bu açıklamanın yarın yapılmasını isterken Caner dayanamamış ve taraflardan birinin Mustafa olduğunu öteki kişinin kim olduğunu ise yarın açıklayacağını söylemişti.

Caner Mustafa ile bakışmalarını yaşayan diğer ismi açıkladı. O kişinin daha önce Alper’den ayrılan ve yaşadığı tartışma ile Türkiye’nin gündemine oturan Merve olduğunu söyledi. Merve’nin ismini söylemesi ile programı izleyenler ve locadakiler büyük bir şok yaşadı. Merve de olayı doğrularken kendisininde Mustafa’dan hoşlandığını itiraf etti. Daha sonra sahneye çıkan ikili birbirinden hoşlandıklarını söylediler. Merve ise hoşlandığı adamın yanında olduğunu daha önce yaşadığı polemiklerden artık kurtulmak istediğini ve buraya evlenmek için geldiğini bunu da başaracağını söyledi.

Esra Erol 12 Ocakta yayınlanan bölümünde ikiliye mutluluklar dileyerek birbirlerini tanıma yolunda başarılar dileyerek Mustafa ve Merve'yi el ele stüdyodan uğurladı.

MERVE ALPER İLE NELER YAŞAMIŞTI?

Merve daha önce Alper'e talip olarak gelmişti. Katıldığı ilk programda ikiz çocuklarının bulunduğunu ve Alperden etkilendiği için ona talip olarak geldiğini söylemişti. Alper de Merve'den hoşlandığını söyleyerek onunla görüşmeyi kabul etmişti. İkili uzun bir süre görüştükten sonra nişanlanacakları açıklanmıştı. Alper ile Merve nin nişanlanacakları gün Türkiye yi sarsacak bir olay gerçekleşti. Alper nişan hediyelerini ve çiçekleri Merveye verdikten sonra Mervenin Yunus adında biri ile görüştüğünü ve yılbaşı günü de beraber Adana da olacaklarını açıklamıştı. Tüm izleyenler büyük şaşkınlıkla olan biteni izlerken Merve ilk önce bunun bir şaka olduğunu sanmıştı. Ancak iddiaların ve kanıtların doğruluğu karşısında Merve daha fazla sessiz kalamamış ve Yunus'un eski sevgilisi olduğunu onu bir türlü unutamadığını itiraf etmişti.

Programdan büyük bir sinirle ayrılan Merve ise ayrılırken 15 gün içinde evleneceğini ve gelinlikle çekilmiş fotoğrafını da programa yollayacağını açıklamıştı. Olaydan bir gün sonra Merve programa Yunus'un yanından bir video göndererek herşeyin yolunda olduğu mesajını yollamıştı. Yaklaşık bir hafta sonra beklenen oldu ve Merve tekrar programa katılarak hiçbirşeyin umduğu gibi olmadığını ve Yunus'un verdiği sözleri yerine getiremediğini söyleyerek programa devam etmek istediğini ve tamamen Yunusu  unutacağını açıklamıştı. 12 Ocak 2017 Esra Erolda Merve bu sefer Mustafa ile görüşmek istediğini söyledi ve Mustafada kabul ederek Merveden hoşlandığını açıkladı. İkilinin bundan sonraki görüşmelerini sitemizden yayınlayacağız.

Son Güncelleme: 12.01.2017 19:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş