11 Şubat 2017 Cumartesi 18:30
11 Şubat Survivor 2017 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor dokunulmazlık kimin oldu? Her hafta iki defa oynanan dokunulmazlık oyunundan 11 Şubat Cumartesi ilk dokunulmazlığı kazanan hangi takım oldu. Sakatlanan Serhat Akın'ın son durumu ne merak ediliyor. Serhat Survivor'a devam edebilecekmi Diskalifiye mi olacak

SURVİVOR 11 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?


 Survivor 11 Şubat 2017 son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor 2017'nin 16. bölümünde dokunulmazlık için yarışan takımlar kazanmak için herşeyi yaptı. Acun Ilıcalının sunduğu 11 Şubat Cumartesi Survivor'da oyun anında çok büyük gelişmeler yaşandı. Oyun sırasında kazanmak için herşeyi yapan oyuncular zaman zaman sakatlık yaşadı.

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım İlhan Mansız'ın son sayısı ile Ünlüler Takımı oldu

SERHAT AKIN SON SAĞLIK DURUMU NE? DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?


11 Şubat Survivor son bölümde Serkah Akın ağır bir sakatlık geçirdi. Serhat Akın'ın sakatlanması sonucunda takım arkadaşları hatta rakip takım oyuncuları bile yardıma koştular. Program doktoru da ilk müdahalede bulunurken yarışmacılardan bazıları Serhat'ın yaralandığı bölgeye bakamadılar bile. Serhat Akın Survivor 2017'ye devam edebilecek mi merak edilirken Diskalifiye mi olacak sorularıda cevabını bekliyor.Oynanan Dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan takım büyük mutluluk yaşarken kaybeden taraf ise yine hüzünlüydü. Ayrıca kaybeden takım için akşamki ada konseyi stresi bekliyor. Ada konseyinde kaybeden takım 2 tane eleme adayı belirlemek zorunda. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu sırasında küçük tartışmalar yaşadı ancak kazanan takım için bir günde olsa stres yaşanmayacaktı.

Survivor Serhat Akın Son Sağlık Durumu Ne? Serhat Diskalifiye mi Olacak?

Son Güncelleme: 12.02.2017 13:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş