11 Ocak 2017 Çarşamba 13:00
11 Ocak Müge Anlı Kayıp Japon Kadınları Bulabildi mi?
11 Ocak Atv Müge Anlı'da neler Oldu? Yılmaz Bey'in Japon Karısı ve Çocuğu Tokyo'da bulundu. Müge Anlı'nın Dünyanın öbür ucunda ulaştığı Kadın neden Türkiye'den ayrıldığını ve çocuğunu kaçırdığını anlattı. Çocuğun fotoğrafını gösterecek mi? Tekrar Türkiye'ye dönme ihtimali olup olmadığını mesajlarla canlı yayında iletti.

Müge Anlıda Japon kadınlarla evlenen Yılmaz Taşdemir İki japon karısından olan iki çocuğundan kızını hiç görmediğini oğlunu ise en son üç yaşında gördüğünü söyledi. Japonya da bulamayacaklarını düşünseler de kadınlara ulaşıldı. Müge Anlı Yılmaz Taşdemir’in karısının birini bulduklarını bu kişinin japonyada olduğunu ve Yılmaz Bey'den deyim yerindeyse nefret ettiğini söyledi.

11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA NELER YAŞANDI?

Kadının adının Rumi Kitaguchi olduğunu söyledi ve kadın ile mesajlaştıklarını söyledi. Müge Anlı ayrıca programa japon bir tercüman çağırarak aralarındaki mesajlaşmaları tercüme etmesini söyledi. Tercüman yaptığı çeviride kadının bugüne kadar neden kendilerini aramadığını çocuğun büyüdüğü zaman neden aradığını söylediğini anlattı. Yunus bey’İn çocuklarından Yunus’un annesi olduğunu söylediği Rumi Kitaguchi’nin çocuğunu Yılmaz bey’e göstermesinin imkansız olduğunu söyledi. Ayrıcı Programa Tokyo’dan bağlanan Bahadır Kolerkılıç canlı yayına bağlanarak Rumi hanım ile konuştuğunu ve Yılmaz bey ile kesinlikli konuşmak istemediğini çocuğun fotoğrafını bile göstermeyeceğini söylediğini açıkladı.

TOKYODA BULUNAN JAPON KADININ AÇIKLAMALARI

Rumi hanımın kendisine Yılmaz Bey ile ilgili Yılmaz Bey’i japonyaya çağırdığını burada yaşamak istediğini anlattığını söyledi. Yılmaz Bey’in kendisinin Japonya da ne iş yapacağım orada bir iş yapamam demesi üzerine Rumi Hanımın ise sen yeterki gel çocuklarının başında dur ben çalışır size bakarım dediğini anlattı. Yılmaz Bey’in ise bu teklifi kabul etmediğini söyledi. Türkiye’den neden ayrıldığını sorduğunu ve Rumi Kitaguchi’nin ise kendisine Yılmaz Bey’in alkol problemi olduğunu kendilerine bakmadığını ve maddi problemlerden dolayı japonyaya taşınmak zorunda kaldığını anlattı.

Daha sonra Müge Anlı söz alarak bu olayda kabahatin Yılmaz Taşdemir’de olduğunu çocuklara ve kadına bakmadığını üstüne alkol problemi olduğunu söyledi ve kadın ne yapsın açlıktan ölsün mü mecburen oda japonyaya taşınmış diyerek Yılmaz Bey’i suçladı. Kadının kesinlikle ne görüşmek istediğini ne de Çocuğun fotoğrafını göstereceğini söylediğini açıklayarak başka bir konuya geçti.

Son Güncelleme: 11.01.2017 13:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş