10 Ocak 2017 Salı 18:55
11 Ocak İzmir'de Yarın Okullar Tatil mi?
11 Ocak Çarşamba günü izmirde okullar tatil edildi. öğrencilerin çok sevindiği bu haber için izmir valiliği açıklama yaparak kenti etkisi altına alan kuvvetli ve yağışlı havalar nedeni ile eğitime ara verildiği bildirildi. Öğrenciler için ders zili İzmirde 12 Ocakta Tekrar çalacak

Tüm yurtta etkisini gösteren kar yağışı ve özellikle kıyı bölgelerde etkili olan yağmur ve fırtına nedeni ile birçok ilde eğitim ve öğretime ara verilerek okullar tatil edildi. Ancak İzmir için herhangi bir açıklama yapılmamıştı. İzmir valiliğinden yapılan açıklamaya göre kuvvetli yağış nedeni ile İzmir genelinde okullar 1 gün tatil edilmiştir. 11 Ocak Çarşamba günü İzmirde okullar tatil edilmiş olup vatandaşlara da kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.

İZMİR VALİLİĞİNDEN AÇIKLAMA GELDİ


İzmir valiliği açıklama yaparak İzmir'in kuvvetli yağış alması ve birçok bölgede yağışın devam etmesi bunun sonucu olarak il ve ilçe merkezlerinde şehirlerde sel ve fırtına görülmesinden dolayı okullar 11 Ocak Çarşamba günü tatil edilmiştir. İzmir valiliğinden aksi bir açıklama yapılmadığı takdirde öğrenciler okullarına 12 Ocak Perşembe günü devam edecekler. Yeni bir Açıklama Yapılması durumunda Sitemizden son dakika yayınlayacağız.
Son Güncelleme: 10.01.2017 21:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş