11 Ocak 2017 Çarşamba 20:16
11 Ocak Esra Erol Neler Yaşandı? Merve Surinamlı Talibine Cevabı
 11 Ocak Esra Erolda neler yaşandı? Merve Surinamlı ilyasa verdiği cevap sonrası şoka uğradı. ilyas mikrofonu alarak Ankaranın bağları türküsünü hem söyledi hem oynadı. Arda ve Pamuk Arasında yaşananlar. Umut'un talibine cevabı ve Mehmet ile Gülbin Hanım arasında son dakika ayrıntılar haberimizde

11 OCAK ESRA EROLDA NELER YAŞANDI


Bugünkü canlı yayın Esra Erolda heyecan doruktaydı. Merve dün kendisine talip gelen surinamlı İlyasa verdiği cevap ve ilyasın verdiği tepki şok etti. Merveye talip gelen siyahi damat adayı İlyas bugün Merve ile programa çıktı ve mervenin kendisine vereceği cevöabı bekledi. Merve İlyasın kendisini yurtdışına davet ettiğini söyleyerek yurtdışına çıkamayacağını ve bu yüzden de ilyas ile beraber bir ilişkiye başlayamayacaklarını söyledi. İlyas ise bu cevaptan sonra mikrofonu alarak Türkçe Ankaranın Bağları şarkısını söyledi.

ARDA PAMUK ARASINDA YAŞANANLAR


Dünkü programda yaşanan Arda Pamuk beraberliği bugünde devam etti ikili yine el ele programa gelip sahnede romantik bir dans ettiler. Arda daha sonra önceden getirdiği çiçekleri pamuk'a vererek ona verdiği değeri gösterdi. Pamuk'ta herşeyin yolunda gittiğini ve bir sıkıntının olmadığını söyledi.

CANERİN LOCADA YENİ BAŞLAYAN AŞK İLE İLGİLİ İTİRAFI

Umut gelen yeni talibini beğendiğini ve onunla çay'a çıkmak istediğini söyleyerek beraber muhabbete başladılar. oldukça koyu bir muhabebete daldıkları gözüken ikilinin keyfi yerindeydi. Arda ile Pamuk'un sahneye çıktığı zamanda Umut'un hiç sahneye dönmemesi dikkat çekti. Ayrıca Caner locada yeni bir aşkın doğduğunu açıklayarak yeni bir şok yarattı. Caner Mustafa ile bir kişinin birbirinden etkilendiğini ve bunu ilkkez kendisinin açıkladığını söyledi. 

MEHMETİN BELGİN KARARI VE BELGİN HANIMIN BAHARA CEVABI

Bir önceki programda Mehmet'e talip olarak gelen locadan Gülbin hanım Mehmet'i çok beğendiğini ve beraber bir yola çıkmak istediğini söyledi. ayrıca dünkü programda Bahar'ın kendisine laf söylediğini iddia eden Gülbin Hanım bahar ile karakterlerinin tamamen zıt olduğunu ve eğer Mehmet'in Bahar'ın karakterini beğenmiş olması durumunda yoluna Bahar ile devam etmiş olacağını ancak böyle birşeyin olmadığını söyledi. Bahar ise Gülbin hanıma cevap vererek gerginliğin tırmanmasına sebep oldu. Araya giren Esra Erol reklam arası verdi daha sonra zaman yetmeyerek programın kaldığı yerden yarın devam edeceğini söyleyerek programı kapattı
Son Güncelleme: 11.01.2017 20:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş