10 Şubat 2017 Cuma 18:02
10 Şubat Survivor  Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor son bölüm ödül oyununu kim aldı? Ödül oyununun sonucunda ne kazandılar? Ünlüler ve gönüllüler takımı 10 Şubat Cuma ödül oyununda hangi oyunu oynadılar?

10 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim Kazandı? 

Survivor 10 şubat yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın ilk programında ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Kazanan takımın ödülü aldığı yarışma yine nefes kesti. Hem Ünlüler hemde Gönüllüler 10 Şubat'daki ödülü kazanmak için yarıştılar. Ödül Oyununu kazanan takımın ne aldığı merak edilirken ödül oyununda daha fazla sayı alan takım ödülün sahibi oldu.

Ödül oyununda rakibini iki etapta da yenen Gönüllüler kazandı

Survivor 2017 10 şubatda ödül oyununu her iki takımda erzaklarının tükendiği için kazanmak istedi. Ada şartlarında balıkta tutamadıklarını aynı zamanda denize açılmanın zorluğundan da bahseden iki takım yarışmacıları bugün kazanmak ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını açıkladılar. Ödül oyunu sonunda kazanan takım yemek ödülü kazandı ve karnını birgün içinde olsa doyurmuş oldu.

Yemek ödülünü kazanmak isteyen Yarışmacılar Survivor klasiklerinden birisi haline gelen Gözleri bağlıyken rakibinin sırtındaki flamayı almaya çalıştı. Flamayı alarak ilk havaya kaldıran yarışmacı bir puanın sahibi oldu

Son Güncelleme: 11.02.2017 17:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş