10 Şubat 2017 Cuma 15:29
10 Şubat Müge Anlı'da Neler Oldu? Murat Ünal Katili Kim? Deniz Demir Aranıyor
Müge Anlı Son Bölüm Neler Yaşandı? 10 Şubat Murat Ünal'ın Katiline ulaşılabildi mi? 10 Şubat Müge Anlı Deniz Demir bulundu mu? Son bölümde yine heyecanın biran eksik olmadığı Müge Anlı hafta içi hergün saat 10.00'da ATV ekranlarında

10 ŞUBAT MÜGE ANLI NELER YAŞANDI


 Müge Anlı 10 Şubat 2017 canlı yayınında Deniz Demir'i arama çalışmaları devam ediyor. Diğer yandan daha önce cesedi ormanlık alandı bulunan Murat Ünal'ın katilleri de aranmaya devam ediyor. Murat Ünal'ın ölü bulunması ile ilgili en son 12 kişi göz altına alınmıştı. Göz altına alınan kişilerin sorgusuna devam ediliyo. Deniz Demir ise hala sır olmuş durumda. Deniz Demir aranırken Olayla ilgili enson Siyasettin Demir tutuklanmıştı.

DENİZ DEMİR BULUNDU MU?

Müge Anlı kaybolan kişilerin ve cenazesine ulaşılanların katillerinin kim olduğuna dair çalışmalarına devam ediyor. Enson 10 Şubat canlı yayınında konu ile ilgili araştırmalarına devam eden Müge Anlı Deniz Demir'in ormanlık bölgede aranma çalışmalarından görüntüler yayınladı. Bu arada Deniz Demir'in eşi Hakime hanım'ın babasının röportajı ekranları geldi. Babası Hakime hanıma hakkını helal etmediğini kendisinin cenazesine dahi gelmemesini istediğini söyledi.

MURAT ÜNAL'ın KATİLİ KİM 


Murat Ünal olayı ile ilgili de hala ulaşılabilmiş net bir bilgi yor. Enson cenazesi işkence edilmiş halde bulunan Murat Ünal'ın yakınları ve sevenleri katillerin ve işkence edilenlerin biran önce tutuklanıp cezasını çekmelerini istiyor. Son bölümde Murat Ünal cinayeti ile ilgili 12 kişinin göz altına alındığı bilgisi Müge Anlı 10 Şubat 2017 programında paylaşıldı.
Son Güncelleme: 12.02.2017 21:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş