02 Ekim 2016 Pazar 18:31
1 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçlarında Seksenler dizisi zirvede yer aldı
 
1 Ekim Cumartesi akşamı Seksenler, Kertenkele, Tatlı İntikam, Rüzgarın Kalbi gibi diziler ekranlarda oldu ve reytinglerde büyük bir çekişme vardı diyebiliriz. Başrollerinde Rasim Öztekin, Şoray Uzun, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi ise dün akşam yayınlanan bölümü ile zirvedeki yerini aldı.

ÇINARALTI MAHALLESİNDELİ GİZEMLİ DÜKKAN
Mahalle sakinleri çınaraltı mahallesindeki açılışı yapılacak olan gizemli dükkanın kime ait olduğunu bilmiyordu. Esnaflara gelen davetiye ile birlikte açılış tarihi belli oldu ve mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız dükkanın açılışı için beklemeye geçti. Dükkanın açılışında da renkli sahneler boy gösterdi.

Seksenler dizisinin ardından reytinglerde ikinci sırada yer alan yapım ise TV8 ekranlarında yayınlanan Recepİvedik 4 oldu. Şahan Gökbakar’ın başrollerinde oynadığı Recep İvedik 4 en çok izlenenler arasında yer aldı.

Recep İvedik 4’ün ardından Kanal D’nin sevilen dizisi Tatlı İntikam da 3.sırada yer aldı. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç gibi isimlerin yer aldığı Tatlı İntikam dizisi 3.sırada yer aldı. Reyting sıralamasında 4.sırada Rüzgarın Kalbi ve ardından sırasıyla İlişki Durumu Evli, Kanal D Ana Haber, Seksenler Özet, Var Mısınız Yok Musunuz ve ATV Ana Haber yer aldı.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş