08 Şubat 2017 Çarşamba 13:42
Zuhal Topal'la Serkan Anna'ya Ne Cevap Verdi Kabul Etti Mi?
 İzleyicilerin hergün merakla beklediği Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı yeni bir aşkın daha başlamasına vesile oldu. Geldiği ilk günden beri yakışıklılığı ile dikkat çeken damat adayı Serkan’a talip bu sefer yurdışından geldi. Yakışıklı damat adayına bu sefer Bulgar bir güzel Anna talip oldu. Programın bir diğer olay ismi olan Hanife ile olan ilişkisini bitiren Serkan diğer taliplerini beklerken güzeller güzeli bir kız Anna talip oldu. Anna ile Serkan arasında neler geçti ve nasıl sonuçlanacak merak konusu.

Damat adayı Serkan, Hanife ile olan ilişkisini kurtarmak adına girişimlerde bulundu ancak Hanife’nin Serkan’a karşı takındığı tavırlar ve tartışmalar tekrar kargaşa çıkmasına neden oldu başarısız oldu. Hanife ile olan ilişkisini tamamen sonlandıran Serkan locada kalarak diğer taliplerini beklemeye karar verdi. Serkan’a gelen talipler arasında güzelli ve kültürü ile dikkat çeken Anna, damat adayı Serkan’ı etkilemeyi başardı ve Serkan’ın Anna ile ilgili ilk sözleri “ Güzelliği tartışmaya kapalı” demek oldu.

Serkan ve Anna anlaşarak çaya çıktılar. Haftasonu beraber vakit geçirdilermi yoksa anlaşamadılarmı ? Seyirciler arasında bir merak konusu oldu. Çifti bir birine yakıştıranlar oldukça fazla ve anlaşabileceklerini umuluyor.  İkili arasında neler yaşandı ve ilişkileri ne duruma gidicek merak konusu. İlerleyen bölümlerde ikisi arasındaki ilişki belli olacak.

Son Güncelleme: 08.02.2017 19:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş