29 Kasım 2016 Salı 22:45
Zuhal Topal'la Baha Naz Aşkı Ne Durumda Evleneceklermi
Star Tv ekranlarında yayınlana İzdivaç isimli programı her geçen gün izleyici kitlesini artırmaktadır. Uzun bir süre Esra Erol ile devam eden program Esra Erolun kanalında sorun yaşayarak Show Tv ye geçmesinin ardından Papatyam dizisinde Esra Erolu canlandıran Zuhal Topal bu programın başına geçti.

İzdivaç programında adaylar programa katılan kişilerin taliplerinin kendilerine ulaşmaları sonrasında netleşmektedir. Kısa mesaj yada telefon ile görüşme talepleri toplandıktan sonra stüdyoda buluşma gerçekleşir. Adaylar birbirlerini tanıdıktan sonra bir astrolog genel olarak burçları hakkında yorum yapar ve aralarındaki paravan açılır.Talibini arayan kişi tanışma ve merak ettiği soruların cevabını aldıktan sonra devam edip etmeme yönünde kararını bildirir.Kişi devam etme kararı söz konusu ise  tanışma için bir iki gün daha süre verilir ve sonrasında birliktelik kurmak isteyip istemedikleri stüdyoda kendilerine sorulur.Uygun kişi olunmadığı söylenirse başka taliplerini arayıp aramayacağı sorulur.

Geçen hafta yarışmaya katılan Baha ve Naz ararlarında görüşmeler olumlu geçmesine rağmen ikili birlikteliklerini devam ettirememişlerdi. Baha Naz'ı unutamadığını ve kendisiyle görüşmek isteğinde olduğunu iletince Zuhal Topan soluğu Azerbeycan Bakü de aldı.Baha Naz ile tartışma yaşadıklarını ancak kendisine değer verdiğini bu şekilde bitmesini istemediğini belirtmişti .Naz sokakta kendisine süpriz yaparak karşısına çıkan Baha'yı görünce çok şaşırmış ve sarılmıştı.

Zuhal Topalın birbirini seven iki kişiyi birleştirmek için katlandığı zorluk takdir toplamış Bahanın da Nazın peşinden yüzlerce km uzaktaki Bakü'ye gitmesi salondaki izleyicilerin kendisine olan sempatisini arttırmıştır.

Naz İstanbul'a stüdyoya gelerek Baha'yı gördüğünde hissettiklerini anlatmış ve duyduğu mutluluğu kelimelere dökmeye çalışmıştır .İki gencin yakın zamanda kararlarını vereceklerini ve birlikte olup olmak istemediklerini izleyiciler ile paylaşacaklarını ümit ediyoruz.

Son Güncelleme: 29.11.2016 23:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş