20 Kasım 2016 Pazar 21:23
Zuhal Topal'da Hanife Serkan Görüşmesi Nasıl Geçti Bayhanmı Serkanmı
Ekranlara yayınlandığı günden itibaren damgasını vuran izdivaç programı Zuhal Topal heyecan dolu bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. 21 Kasım'da kaldığı yerden devam edecek olan Zuhal topalda Hanife için talip olarak gelen Serkan ile olan görüşmesi nasıl geçti nasıl sonuçlandı hep birlikte izleyeceğiz. Hanife Serkan sıcak bakıyor mu onu tanıma yoluna girecek mi Bayhan karşısında şanslı olacak mı işte detaylar.

Zuhal topalla izdivaç programında en gözde gelin adaylarından olan Hanife programın izlenmesinde ki en büyük etken diyebiliriz. Hanife'ye gelen her aday ve o adayı ile görüşmesi olay oluyor Hanife hayranları Zuhal Topal İzdivaç programını sıkı bir şekilde takip ettikleri gibi aynı zamanda sosyal medya üzerinden de konuşup tartışıyorlar.Hanife ile Bayhan görüşmesinin bitmesini bekleyen ve iki gündür stüdyoda kendisine sıra gelmesi için sabreden Serkan isimli Damat adayı oldukça yakışıklı ve Hanife'ye Talip oluyor.

Serkan güzel gelin adayı hakkında önyargıları olduğunu ancak bunu açmayı başardığını söylüyor. Hanife Öncelikle Serkan için olumsuz dedi Ancak daha sonra bunun şaka olduğunu söyledi.Çılgın ve her an her şeyi yapabilecek olan yapıya sahip Hanife isimli gelin adayımız 21 Kasım Pazartesi günü Zuhal Topal programında Serkan ile görüşmesi nasıl sonuçlandı.

Hanife kendisine aday olarak gelen Serkan'ı yakışıklı bulduğu ve çok beğendi onunla çay içmek ve daha yakından tanımak istediğini açıkladı ve birlikte çay içmeye gittiler.Kararını ise yeni bir kasım pazartesi günü açıklayacak bakalım Hanife bu defa istikrarlı gidebilecek mi?

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş