21 Kasım 2016 Pazartesi 14:24
Zuhal Topal'da Demir,Evren ve Büşra Arasında Neler Yaşanıyor?
Ekranların en sevilen evlilik programlarından olan Zuhal Topal’la programında adaylar arasında gergin anlar yaşandı.Zuhal Topal’la programında Evren ,Demir ve Büşra arasında gerilim yaşandı .Bu olay sosyal medyada  epey konuşuldu.

Programda gergin anların yaşanmasının bir nedeni de Evren’in Büşra’ya karşı olan tutumları idi. Demir ve Büşra arasındaki görüşme gerilimli olarak devam etti .İzleyici Demir’i ilk defa bu kadar gergin gördü .Büşra’nın iddialarına göre Demir Evren’e "sen seviyorsan ben aradan çekilirim" demiş .Demir  kendisinin kesinlikle böyle bir söz söylemediğini ifade etti. Derya ise kendisinin bunu duyduğunu söyledi.

Loca adayları bu konuda ikiye bölündü bazı adaylar böyle bir şeyin söylendiğini bazı adaylarda söylenmediğini iddia etti. Fakat locada Demir’i savunan adayların sayısı fazla idi. Demir  bu olaylar üzerine sinirlendi.

Evren Büşra
’yı sevdiğini ve ilişkiye başlamak istediğini söyledi. Demir ve Büşra’nın ailelerinin bu evliliği istemediğini söyleyen Evren Büşra’ya kendisini isterse   bir ilişkiye başlayabileceklerini söyledi. Evren Büşra’ya bir şey vermek istedi bu durum locada tepkilere neden oldu. Evren elindeki kutuyu Büşra’ya vermek istediğini  yineledi. Evren’i kesin bir şekilde reddetmeyen Büşra’ya locadan tepkiler geldi .Loca adaylarının da  bu duruma karışması ile stüdyoda ortam iyice gerildi.

Evren’in Büşra’ya vermek istediği kutunun içinde ne vardı?

İzleyiciler ve stüdyodakiler Evren’in Büşra’ya getirmiş olduğu kutunun içinde ne olduğunu çok  merak etti.Kutuyu açan Evren kutuda duygularının olduğunu söyleyerek duygularını bir kez daha açığa vurdu.

Evren, "Ben Büşra'nın gözyaşlarına dayanamıyorum, Büşra'nın ağladığında gözyaşlarını sildiği peçeteyi sakladım. Büşra'nın yere düşen bilekliği de bende. Büşra'nın isimlik etiketi de bende ayrıca tokası da bende" dedi. İzleyici Evren’in söylediği bu sözler karşısında hayretler içinde kaldı.
Evren ,Büşra olmazsa kimseyi aramayacağım , taliplerim gelmesin dedi.

Son Güncelleme: 21.11.2016 14:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş