30 Ocak 2017 Pazartesi 10:39
Zuhal Topal'a Baha'dan Şok Suçlamalar-İzdivaç Programalrında Neler Dönüyor?
Evlendirme programlarından Zuhal Topal’laİzdivaç’ın renkli isimlerinden Baha yine aynı programda yer alan Naz ile olan ilişkisi nedeniyle sürekli gündeme gelirken geçtiğimiz günlerde stüdyoda yaşanan tartışmadan da öte kavga denilebilecek olayda, yine en önde yer alan isimlerdendi. Stüdyoda yaşanan gergin dakikaların, iddiaların ve acımasızca yapılan dedikoduların ardından erkek aday Baha özel olarak bir video çekti. 

Baha, özel olarak çektiği videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşılarak Zuhal Topal ve yapım ekibi hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Baha, izdivaç programında yer alan her şeyin sahte olduğunu belirterek stüdyoda gerçekleşen kavga ve Naz ile arsındaki aşk için ise şunları söyledi; Baha, Naz ile ilişkisinin çok ciddi olduğunu ve kendisiyle evlilik yolunda karar verdiklerini fakat yapım ekibinin Naz’ın programdan ayrılması ile reytinglerin düşecek olması nedeniyle bu ilişkinin ilerlemesini istemediklerini belirtti.

Baha ayrıca o gün stüdyoda yaşanan kavga ile ilgili olarak ta, kavgadan sonra kanalın güvenliklerinin dışarda kendisine saldırdıklarını ve kedisinin kavganın devam etmesi adına hiçbir şekilde onlara karşılık vermediğini belirterek stüdyonun dışında güvenliklerin kendisinilinç etmeye çalıştıklarını söyleyerek güvenliklerin kendisini farklı bir taksiye bindirerek uzaklaştırmaya çalıştıklarını iddia etti. Baha, Naz ile evlilik yolunda ilerlediğini Naz’ın başka adaylar ile görüşmesinin yapım ekibi tarafından sağlandığını ve bu nedenle de kavgaların çıktığını söyledi.

Baha, Naz ile ilişkilerinin evlilik yolunda çok güzel şekilde ilerlediğini ancak yapım ekibinin reyting düşecek diye  aşklarını bitirme noktasına getirdiğini iddia ederek programdaki tüm adayların ve yaşanan olayların sahte olduğu net bir şekilde belirtirkenBaha’nın ortaya attığı bu iddialar ve geçtiğimiz günlerde bir adayın da benzer açıklamalar yaptıktan sonra stüdyodan kovulması programla ilgili güven kaybının yaşanmasına neden olacağı belirtildi.

Son Güncelleme: 30.01.2017 10:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş