22 Ekim 2016 Cumartesi 11:16
Zuhal Topal kimdir evli mi kaç yaşındadır bilgiler
Star TV ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Zuhal Topal ile İzdivaç programının sunumunu üstlenen Zuhal Topal ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte haberin detayları..
 
Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Zuhal Topal ile İzdivaç programının sunumunu üstlenen Zuhal Topal ile ilgili merak edilenler sizlerle. Sezon başında Star Tv’ye geçen ve her bölümü merakla takip edilen Zuhal Topal ile İzdivaç programında sunuculuk yapan sevilen isim ile ilgili merak edilenler sizlerle;

Zuhal Topal kimdir?
23 Eylül 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. 40 yaşında olan Zuhal Topal tv sunucusu, dizi oyuncusu ve dublaj sanatçısıdır. İstanbul doğumlu olan oyunculuğa ilk olarak ilkokul 1.sınıfta okuma bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergilemesinin ardından atan Zuhal Topal İç Mimarlık bölümü ve aynı zamanda da Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.

1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D ekranlarında sunuculuk yapan Zuhal Topal Sevda Kondu dizisinde de rol almıştır. 2003 yılında Sihirli Annem dizisinde rol alan Zuhal Topal 2006-2009 yılları arasında da Selena dizisinde rol almıştır.

Papatyam, Geniş Aile gibi dizilerde de rol alan Zuhal Topal şu sıralar Zuhal Topal ile İzdivaç programını sunmaktadır. 27 Ağustos 2008 tarihinde Korhan Saygıner ile dünya evine giren Zuhal Topal’ın Lina adında bir kız çocuğu vardır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş