13 Kasım 2016 Pazar 20:17
Zuhal Topal izdivaç programında Birkan isimli damat adayı Naz'ımı seviyor ?

Zuhal Topal izdivaç programında Birkan isimli damat adayı Naz'ımı seviyor ? Birkan nazdan hoşlanıyor mu? Zuhal Topal Birkan ve Naz ilişkisi yeni sezonda Star TV ekranlarında en çok konuşulan isim olarak anılacağı benziyor.

 Star TV ekranlarında yeni sezonda izleyiciyle buluşan Zuhal topalla izdivaç programının en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Birkan oldu ki Birkan hakkında Naz tarafından ortaya atılan iddia programı damgasını vurmaya yetti .Birkan kendisine gelen talibi Kader hanıma Hayır dedikten sonra Zuhal Topal'dan söz hakkı alan Naz Zuhal abla ben bir kadın kendisine gelen taliplerine Neden hayır dediğini biliyorum .Birkan hani sen bana diyorsun ya senin bende ilgin var diye. Bence senin senin ben de ilgin olabilir mi?” diye genç damat adayını sıkıştıran bir soru sordu.

Bunun üzerine Birkan, “Benim senden hoşlanmam için senin peşinden koşmam, seninle ilgilenmem gerekir. Bunu da nereden çıkardın şimdi?” diye genç gelin adayının sorusuna soruyla cevap verdi. Bunun üzerine Naz, “İşte ben de onu diyorum zaten. Peşimden koşuyorsun ve dışarıda benimle ilgili her şeyi merak ediyorsun. Ben arkadaşlarımdan duyuyorum.” şeklinde cevap verdi.

Bu iddialar üzerine programın sunucusu Zuhal Topal hem stüdyoda hem de stüdyo dışında Naz ile Birkan arasında geçen konuşmaların olduğu iki VTR izlettirdi.
Bunların ardından Birkan “Naz benim en sıkı takipçim. O sürekli benim çalıştığım yere geliyor.” şeklinde konuştu.

Bunun üzerine Naz, “Allah Allah, senin çalıştığın yere zaten milyonlarca insan geliyor. Ben de gelmişim ne olmuş. Tamamen tesadüf yani. Ayrıca bir arkadaş senin, benim gittiğim ve gezdiğim her yeri biliyormuş” iddiasında bulundu.


 

Son Güncelleme: 13.11.2016 20:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş