14 Kasım 2016 Pazartesi 10:38
Zuhal Topal'ın Meşhur Damat Adayı Umut Kimdir?Hakkında Merak Edilenler ve Bilmedikleriniz

Zuhal Topal evlilik programında boy gösteren Umut kimdir? Zuhal Topal izdivaç programında Melisa'nın talibi Umut kimdir? Melisa ve Umut evlenecek mi ekranların sevilen evlendirme programı Zuhal topal'da en çok konuşulan gelin adaylarından birisi de melissa'nın 1 Eylülde yayınlanan bölümünde alip dişli olan Umut Bey olduğu ve 24 yaşında ve İstanbul'da yaşıyor.Kendisi hakkında merak edilen detayları Melisa ve Umut ikilisinin devam edip etmeyeceği bilgilerini sizlere haberimizde aktarıyoruz.

Ekranların beğenilen izdivaç programı Zuhal Topal son zamanlarda en çok konuşulan gelin adayı Melis için 1 Eylülde yayınlanan bölümde Umut aday oldu. 24 yaşında ve İstanbul'dan programa katıldığını ifade eden Umut Bey kendisini tarif ederken hiperaktif olduğunu sert göründüğünü söylediklerini ama çok duygusal olduğunu prensip sahibi olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal'ın Meşhur Damat Adayı Umut Kimdir?Hakkında Merak Edilenler ve Bilmedikleriniz

Bir duvarım var herkes bende o duvarı aşamıyor, aşamayan insanlarda sert olduğumu söylüyor, müzisyenin ve turistik yapıyorum Melisa da sanatla uğraşıyor Bence bir müzisyeni ancak bir müzisyen taşıyabilir, şeklinde cümleler kullandı.

Genç gelin ve damat adayı arasında geçen konuşmalardan sonra, daha önce Melisa ile kısa bir yakınlaşma yaşayan Melih, Melisa’ya “Sen bana bugün, talibin varmış sana dediğimde, sen de bana ilgi alanım dışında demedin mi? Nasıl oluyor da çıkıyorsun şimdi talibini görmeye çıktın.” şeklinde konuştu. Bunlardan sonra Umut, Melisa’ya “Melih’e karşı bir şey hissediyor musun artık? Bu konuda senden net bir cevap istiyorum.” şeklinde soru yöneltti.

Bölümün karar anında Melisa, Umut’u yakından tanımak istediğini söyleyerek genç ve yakışıklı damat adayını çaya götürdü.

Yorumlar

Google+'da Paylaş