09 Kasım 2016 Çarşamba 22:03
Zuhal Topal Damat Adayı Murat Bey Kimdir?Ayşe Hanımı Neden Beğenmedi?

1 Eylül tarihinde yayınlanan Zuhal Topal programında Damat adayı Murat Bey Ayşe hanıma tanışmak istememesi oldukça ilginçti elinde bir tabak da Murat Bey için hazırladığı su böreği ile sahneye giren Ayşe Hanım hocanın etkisi altında kalan Murat Bey kendisini istemeyince şaşkınlığa uğradı işte detaylar.

Zuhal Topal İzdivaç programı ekranlara yeni bölümleri ile merhaba dedi .1 Eylül tarihinde hızlı Zuhal Topal programında Murat isimli damat adayına elinde su böreği ile aday olarak gelen Ayşe Hanım beklediği cevabı alamayınca hayal kırıklığına uğradı .Murat Bey paravanı bile açtırmak istemedi locadaki adayların kendisini etkilemesi üzerine Murat Bey'in paravan araştırması Muhammed ve Hanifi Bey den büyük tepki aldı. Bunun üzerine Ayşe Hanım daha benim Yüzünü bile görmeden ki Nasıl böyle bir şeye karar verdin sorusuna karşılık Murat Bey oldukça kaba bir şekilde Murat Bey “Ben bazı kararlarımı hiç görmeden de veririm. Diksiyon benim için önemlidir. Bu yüzden ben paravanının açılmasını istemiyorum.” şeklinde cevap verdi.

Bölümün ilerleyen dakikalarında programın sunucusu Zuhal Topal’dan da tepki alan Murat Bey, Zuhal Topal’ın şu sözleriyle karşı karşıya kaldı. “Siz bu duygularınızı 2 dakika daha kendinize saklasanız, paravan açıldığında, kararım olumsuz, elektrik alamadım derdiniz, olur biterdi.”

Bu sözler üzerine “Murat Bey, kimi kandırayım ki ama.” şeklinde cevap verdi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş