29 Kasım 2016 Salı 16:06
Zuhal Topal Amir Kimdir İnternet Fenomeni Çorumlu Amir Zuhal Topal'la da
Zuhal Topal'la evlilik programı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ederken programa katılan gelin ve damat adayları her hareketi ile ilgi odağı olmayı başarıyor. 28 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümde karşımıza çıkan internet fenomeni Çorumlu Amir dikkatleri üzerine çekti. Çorumlu Amir kimdir?

Zuhal TOla'la programında merakla izlenen Çorumlu Amir kim için geldi kiem takip olacak heyecanla beklenirken izleyiciler pür dikkat televizyona kilitlendiler. Star Tv ekranlarının hafta içi her gün izleyici karşısına gelen izdivaç programı Zuhal Topal 16.20 de yayılanıyor. Programa aday olarak gitmek isteyen adaylar sosyal medya hesaplarını da kullanabilirler. eğer verdiğiniz bilgilerin doğruluğu onaylanırsa sizinle iletişime geçip programa davet ediyorlar sizin için belirlenen tarihte yayına katılarak kameralar önünde talip olduğunuz kişiye kendinizi anlatabilme şansına erişiyorsunuz. Locada oturma gibi bir şansı yakaladığınızda sizi izleyenler televizyondan görerek programa aday olarak gelebilir.

Zuhal Topal’la Amir kim?

Sosyal medya fenomeni olan Amir herkes tarafından merak konusu oldu.Geçmişine baktığımızda aslen Afrika Çad  kökenli olan Amir 4.5 yıldır Çorum'da hayatını sürdürüyor.Türkie'de eğitimi için bulunan Amir,Uçak Mühendisliği bölümüne devam ediyor.Aslında Ankarada hayatını sürdürdüğünü öğrendiğimiz Amir,kendisini Çorumlu olarak gösteriyor.22 yaşında olan sosyal medya fenomeni Amir kendine olan güveni ile dikkatleri üzerine çekiyor.İnternette komik videoları ile herkesin dikkatini çekerek bir anda meşur olmayı başardı.

Son Güncelleme: 29.11.2016 16:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş