14 Kasım 2016 Pazartesi 13:30
Yakışıklı Oyuncu Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Kim?Diyar Onar Hayatı

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un sevgilisi kim? Genç oyuncunun sevgilisinin kim olduğu merak edilmekteydi .Genç kızların sevgilisi  Çağatay Ulusoy’un esmer sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Çağatay Ulusoy’un yeni sevgilisi Diyar Oynar kim? detaylar haberimizde..

Diyar Oynar kimdir?

Çağatay Ulusoy Show tv’de ekrana gelen İçerde  dizisindeki performansı ile adından sıkça söz ettiriyor. Genç oyuncunun şu an hangi güzelle birlikte olduğu merak ediliyor.
Uzun bir süredir magazin kulislerinde en  çok konuşulan konulardan biri de yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un esmer bir güzelle  aşk yaşadığı idi. Bu güzelin kim olduğu bir hayli merak konusu idi. Genç kızların hayranı olduğu oyuncu Çağatay Ulusoy  spor spikeri Diyar Onar ile birlikte.

Yakışıklı Oyuncu Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Kim?Diyar Onar Hayatı

Ulusoy’un bir mekanda esmer güzeli ile bir araya geldiği öğrenildi. Basında yer alan haberlerde çiftin şimdilik ilişkilerini herkesten sakladığı   birlikte görünmemek için gündüzleri değil geceleri buluştukları öğrenildi. Çağatay Ulusoy’un  2 aydır spor spikeri Diyar Onar ile  birlikte olduğu iddia edildi .

Çiftin sık sık tanıştıkları mekanda  bir araya geldikleri ,Diyar Onar’ın yaşadığı beraberliğin  öğrenilmemesi için  sosyal medya hesaplarını kapattığı ileri sürüldü.Yıllar Önce Diyar Onar’ı tarif etmişti.

Adı Serenay Sarıkaya ve ardından   Amerikalı genç model Taylor Marie  Hill’le  anılan yakışıklı oyuncu Ulusoyverdiği bir röportajdaki sözleri ile şimdiki sevgilisi Diyar Onar’ı tarif eder gibiydi:‘Esmer kızlardan hoşlanıyorum. Çok uzun boylu olmayacak. Gözleri anlamlı bakmalı ve büyük olmalı…'

Diyar Onar

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Bilkent Üniversitesinde iktisat okudu .Bunların dışında Başkent İletişim Bilimleri  Akademisini  bitirdi .Diksiyon ,spikerlik ,sunuculuk kursları aldı. Diyar Onar’ın adı bir dönem futbolcu Arda Turan ile anılmıştı.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş