27 Ocak 2017 Cuma 01:28
Vatanım Sensin Tevfik Ölüyor mu Ölecekmi Miralay Gerçekte Vatanı Sattı mı
 Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Vatanım sensin dizisinde Tevfik karakterine can veren ünlü oyuncu Onur Saylak , 12 Mayıs 1977 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde lisans eğitimin başlayan oyuncu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde   eğitimini tamamlamıştır. Aynı zaman içinde  bşaka fakültelerden de faydalanan oyuncu İletişim Fakültesin’nin tiyatro klübünde eğitim almaya başladı. Ankara’da devlet tiyatrosunda ve Bilkent Tiyatrosu’nda sahne alan yakışıklı ve yetenekli oyuncu bir çok dizi ve film de rol aldı. Sayısız film ve dizide rol alan oyuncu çok mühim bir işe imzasını attı. Tiyatro oyunları için söz yazarlığı yapan oyuncu bir süre gençlik programı sunmuştur. B.i.t  Arts adında bir şirket kuran başarılı oyuncu, ilk kısa film denemesini bu şirketi kurduktan sonra yapmıştır. Onur Saylak seyircilerin sadece ailelerden oluştuğu bu kısa filmde Paris’te evlenmiş olduğu eşi Tuba Büyüküstün’ü oynatmıştır.

Boğa burcu olan ünlü oyuncunun babası demirci ustasıdır.  Babalığı taktire şayan olan ünlü oyuncu kendisi gibi sanatçı olan Tuba Büyüküstün ile evlidir. Kahverengi gözlü yakışıklı oyuncu eşi Tuba Büyüküstün ile Gönülçelen dizisinde tanışmış , büyük aşk yaşayıp yollarını birleştirmişlerdir.

 İzlenme rekorları kıran dizi Vatanım Sensin ‘de Tevfik karakterine can veren usta oyuncu hakkında diziden ayrılma haberleri geldi.   Dizinin yayınlanan son fragmanında çok önemli gelişmeler yer alıyor. Uzun zamandır silahların yerini bulamayan  Cevdet , bu bölümde Tevfik ‘i rehin alıyor. Tevfik  hakkında her şeyden haberi olan Cevdet Tevfik’in rehin alıyor bu bölümde. Cevdet artık her şeyin gün yüzüne çıkmasını istiyor. Cevdet ile Tevfik arasında birbirlerine karşı sert geçen bir görüşme geçiyor. Cevdet’in Tevfik’i vuracağı bu şekilde cezalandıracağı konuşuluyor.İzlenme rekoru kıran bir önceki bölüm gibi   bu bölümün de rekor kıracağı aşikar.

Son Güncelleme: 27.01.2017 01:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş