18 Ekim 2016 Salı 19:42
Vatanım Sensin dizisinin konusu nedir oyuncu kadrosu
Yakında Türk televizyonlarının en iddialı dizileri arasında yer alması tahmin edilen Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in oyuncu kadrosunda yer alacağı dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..
 
Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve yakında yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan Vatanım Sensin dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.
Vatanım Sensin dizisi Konusu
Kanal D’nin yeni dizisi Vatanım Sensin’de İzmir’in yaşadığı işgal günlerini ele alınacak. Dizinin çekimleri için istanbul’da dev bir plato kuruldu. Bu platonun yanı sıra İzmit, Ayvalık ve İzmir’de de dönemin dokusuna uygun seçilen alanlar da kullanılıyor.
Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan ve kimin hain kimin kahraman olduğunun asla anlaşılamayacağı bir dönemde geçen Vatanım Sensin dizisinde parçalanmak üzere olan bir ailenin reisi olan Binbaşı Cevdet eşi ve görevi arasında kalıyor.
Oldukça tutkulu ve unutulmaz bir aşka da tanıklık edeceğimiz Vatanım Sensin dizisi yakında Kanal D’de!
Vatanım Sensin Oyuncuları
Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış
 
Son Güncelleme: 19.10.2016 23:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş