30 Kasım 2016 Çarşamba 13:08
Ünlü Şarkıcı Kenan Doğulu'nun caz konseri!
Yakışıklı şarkıcı Kenan Doğulu İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nin (AASSM) düzenlediği '1 Festival İzmir' kapsamında konser verdi. Harbiyeyi sallayan İzmirli sanatseverler için sahneye caz ağırlıklı bir repertuvarla çıkan Kenan Doğulu, hayranlarından büyük alkış aldı.

Festival kapsamındaki konser için İzmirli müzisyenler ile İtalyan Furio di Castri ve Giampaolo Casati gibi caz müziğin temsilcileri ile sahne alacağını ifade eden ünlü şarkıcı Doğulu, "İtalya'daki 6 aylık çalışmayla aranje edilen eserlerin Türkiye'deki lansmanı olduğu için çok heyecanlıyım. Umarım çok güzel bir konser olacak. Bu bir ilk ama son olacağını sanmıyorum" dedi. Yakışıklı şarkıcı 'Kenan Doğulu Swings With Blue In Green Allstars Band' başlıklı konserde, sevilen 13 şarkısının caz aranjelerini seslendirdi.

Ünlü şarkıcı Doğulu'nun, üflemeli çalgılardan oluşan 20 kişilik big band orkestrası eşliğinde caz aranjeleriyle seslendirdiği şarkılarına hayranları da eşlik etti. Büyük Salon'daki konsere bilet bulamayan İzmirli bazı sanatseverler, konseri AASSM'de Salon'a kurulan led ekrandan izleme şansı buldu.

Blue in Green grubunun yapımcılığındaki konserin müzik direktörlüğünü İtalyan caz müzisyenleri Furio di Castri ve Giampaolo Casati üstlendi.

Son Güncelleme: 30.11.2016 13:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş