27 Mart 2016 Pazar 15:20
Ünlü Şarkıcı Adele'den Hayranlarına Üzücü Haber!
İngiliz The Sun gazetesinden alınan bir kaynaktan, ödül rekortmeni ünlü şarkıcının, yakın çevresine oğlu Angelo ile daha fazla ilgilenmek ve zaman geçirmek için müziğe beş yıl ara vermek istediğini söylediğini belirtiliyor.

Bilindiği üzere, 2011 yılından beri sevilen şarkıcı Adele, partneri Simon Konecki ile birlikteliği devam ediyor. 2012 doğumlu  oğlu Angelo Konecki'nin çoçukluğunu, büyüdüğü evreleri yakından takip etmek için böyle bir karar aldığı belirtiliyor.
Avrupa ve ABD'de yaklaşık 105 yerde yapılacak konser turnesinden sonra uzun bir süre müzik dünyasından uzakta kalmaya kararlı olduğu iddia ediyor.

ADELE KİMDİR?

1988 Yılında doğan ünlü ingiliz şarkıcının gerçek adı Adele Laurie Blue Adkins'dir. 2006'da bir arkadaşının Adele'e ait bir demoyu Myspace'e göndermesinden sonra XL Recordings, şarkıcıya bir kayıt sözleşmesi teklif etti. Bir sonraki yıl, BRIT Ödülleri'nde "Eleştirmenlerin Seçimi" ve BBC'nin "2008'in Sesi" ödülünü kazandı.

Adela 19 adlı ilk albümü ile büyük yankı uyandırarak, büyük dinleyici kitlesi ile birlikte müzük otoroterlerinden tam not alarak takdir topladı. Albüm, İngiltere'de müzik listelerini sallayarak hitler arasında yerini aldı. Bir numaradan giriş yapan albüm, dört defa platin kazandı.
Son Güncelleme: 27.03.2016 21:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş