17 Eylül 2016 Cumartesi 13:45
Ünlü oyuncu Mehmet Ali Alabora hakkında çıkan kalp krizi iddialarına yanıt verdi!
Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Mehmet Ali Alabora son günlerde hakkında çıkan kalp krizi geçirdiği iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Oldukça sert konuşan Alabora’nın açıklamaları ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Son günlerde hakkında sağlık durumu ile ilgili hakkında iddialar çıkan Mehmet Ali Alabora sessizliğini bozdu ve bu iddiaları ortaya atanlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sağlık durumunun iyi olduğunu ve hiçbir sorunun olmadığını belirten Mehmet Ali Alabora sosyal medyadan yaptığı açıklama ile birlikte “ Hiçbir sağlık sorunum yok “ ifadesini kullandı.

Mustafa Alabora’nın oğlu olan ve zamanında Meltem Cumbul ile başrollerini paylaştığı Yılan Hikayesi dizisi ile gönüllere taht kuran Mehmet Ali Alabora’nın açıklaması şu şekilde;

"Nereden çıktı bilmiyorum, kalp krizi geçirdiğime dair bilgi yayılmış. Hiçbir sağlık sorunum yok. İlgi alaka gösteren herkese çok teşekkürler.”

Mehmet Ali Alabora kimdir?
Sinema ve tiyatro oyuncusu olan Alabora 25 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. 39 yaşında olan ünlü oyuncu Mustafa Alabora ve Betül Arım çiftinin oğludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü’nden 1999 yılında mezun olmuştur.
1995-1997 yılları arasında yer alan A Takımı programında çalışan Mehmet Ali Alabora Yılan Hikayesi dizisi ile tanındı.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş