06 Şubat 2017 Pazartesi 10:10
Ünlü Futbolcu David Beckham Çapkınlık Turlarında Görüntülendi
4 çocuk babası olan dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham dün Kaliforniya’da model Poppy Delevingne ile birlikte sarhoş görüntülendi. Görüntülerde gözler ünlü tasarımcı eşi Victoria Beckham’ı arasa da eski futbolcunun eşi görülemedi. Gözlerini bile açmakta zorlanan futbolcudan açıklama beklenirken bir yandan da kafalarda soru işaretleri oluşmaya başladı.  

Sadece Beckham’ın değil Poppy Delevingne’nin de eşinin yanında olmayışı dikkat çekti. Aynı zamanda o gün ünlü modelin eşi James Cook’un da doğum günüydü. İş böyle olunca kafalar daha da karıştı. Otomobiline kadar ünlü modele eşlik eden Beckham, modelle oldukça yakın görüntülendi. Sıklıkla dansçı kızlara olan bakışlarıyla gündeme gelen Beckham futbolunu bir kenara bırakıp çapkınlıklarıyla daha çok konuşulur hale geldi. Evlilikleriyle kendilerinden oldukça söz ettiren örnek çiftin acaba arası mı bozuk diye düşünmemek elde değil!
David ve Victoria Beckham çifti 1999 yılında ilk çocukları doğduktan sonra evlenmişti 18 senedir evli olan çiftin Brooklyn, Romeo James, Harper Seven, Cruz isimli 4 çocuğu var. Uzun yıllardır süren evlilikleri tüm dünyaya örnek olmuştur.

Beckham çifti aynı zamanda insanlar tarafından dünyanın en çok yakışan çifti olarak görülüyor. 1990 yıllara damgasını vuran Spice Girls grubuyla dünyanın tanıdığı Victoria Beckham 2007 yılında Yılın Kadını Glamour Ödülünü almıştı. Beckham’ın görüntülerinden sonra Victoria’nın neler diyeceği merak konusu. Bakalım David Beckham’ın daha kaç çapkınlığına şahit olacağız!

Son Güncelleme: 06.02.2017 10:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş