02 Şubat 2017 Perşembe 23:08
Umuda Kelepçe Vurulmaz 15.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 9 Şubat 2017 Perşembe
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz. Dizi son olarak 14.bölüm ile 2 Şubat Perşembe günü yayınlandı. İşte detaylar..

 

2016 yılının son dönemlerinde yayın hayatına merhaba diyen ve her bölümü merakla takip edilen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin başrollerinde ise Begüm Birgören, Melisa Şenolsun, Fırat Yazıcıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Bu hafta 14.bölüm ile ekranlarda olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti

Onur’un yaşadığını mahkeme önünde de kanıtlayan Fırat Ceren’i son anda kurtarır. İki sevgili için artık her şey çok daha güzeldir. Onur’dan tamamen kurtulan Fırat ve Ceren çok mutludurlar. Hayatları normal seyrinde devam eden Onur yine yapacağını yapar!

Onur madem Ceren benim olamıyor o zaman Fırat’ın da olmasın der.. Elindeki tek ve son kozu kullanan Onur bu sefer kusursuz bir plan yapar.

İnci ve Emir ise Peri için çabalamaya devam ederlerken diğer yandan da aralarındaki yakınlığın adını koymaları gerektiğinin farkına varırlar. Artık İnci tüm cesaretiyle Emir’e olan hislerini anlatmaya karar vermiştir ancak hiç bilmediği bir gerçek ile karşı karşıya kalır!

 

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Fox Tv Umuda Kelepçe Vurulmaz resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 01.02.2017 21:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş