14 Kasım 2016 Pazartesi 20:14
TV8 Yılmaz Morgül 'Mutlu Günler Türkiye' Ne zaman Yayınlanacak

Yılmaz Morgül yep yeni bir programla ekranlarda olacak.TV8 de yayınlanacak olan Mutlu Günler Türkiye programı ne zaman başlıyor?

Şarkıcı Yılmaz Morgül TV 8 ekranlarında   Mutlu Günler Türkiye adlı bir program sunmaya hazırlanıyor. Peki Mutlu Günler Türkiye  ne zaman ekranlarda olacak ?Mutlu Günler Türkiye Fragmanı yayınlandı mı? tüm bu soruların yanıtını  ve daha fazlasını  haberimizden öğrenebilirsiniz  . İşte  detaylar..

TV8 de yayınlanan Rising Star isimli yarışma programının jüri üyelerinden biri olan ünlü  şarkıcı Yılmaz Morgül’ün TV8 ekranlarında yeni bir programla sevenlerinin karşısına çıkacağı duyurulmuştu. Bu programın ne olacağı hayranları ve sevenleri tarafından oldukça merak edilmişti.  Yılmaz Morgül’ün sunacağı programın detayları belli oldu.

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül yeni bir program sunacağını takipçileri ile paylaşmıştı .Aramızda Kalmasın programının sunucularından  Jess Molho  da  bir süre önce şarkıcı Yılmaz Morgül’ün TV8 ekranlarında  yeni program sunacağını söylemişti.

Merakla beklenen programın adı Mutlu Günler Türkiye. Programın ekranlarda olacağı tarih belli oldu.. Yılmaz Morgül sabah kuşağı  programı sunacak. Fragmanı yayınlanan Mutlu Günler Türkiye 14 Kasım Pazartesi günü TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Rising Star yarışmasındaki sempatik tavırları ile izleyicinin beğenisini toplayan Yılmaz Morgül ‘ün TV8 ekranlarında başlayacak olan programı Mutlu Günler Türkiye   daha şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

 Yılmaz Morgül  Mutlu Günler Türkiye 14 Kasım Pazartesi Tv8 ekranlarında ilk bölümü ile  izleyici ile buluşuyor. Pek çok kişi programın içeriğinde  neler olacağını merakla beklemeye başladı. Bunu  hep birlikte izleyerek öğreneceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş