09 Şubat 2017 Perşembe 12:07
Tolga Sarıtaş 2017’de Hangi Dizide Rol Alacak-Karayazı Çok Yakında konusu
 Televizyon ekranlarının yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş yepyeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2017 bahar aylarında yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak olan Tolga Sarıtaş anlaşmayı imzaladı. Bir Asker dizisinde rol alacağını açıklayan ünlü oyuncu yeni projesi için geri sayım başladı.

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan terör olaylarını konu edinen Tolga sarıtaşın yeni dizisi Karayazı Çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Tolga Sarıtaş 2017 sezonu için Star TV'de rol alacak kanal ile sözleşme imzalayan ve yapım şirketi ile el sıkışan Tolga sarıtaşın kara yazı dizisinde başrolde izleyeceğiz. Tolga Sarıtaş’ın yeni projesinde bir polisi canlandıracağı ve Tolga Sarıtaş’ın senaryoyu okuyup onayladığı da gelen bilgiler arasında. Son olarak Renkli Sayfalar isimli programa katılan TV yazarı Oya Doğan’da bu konuyu doğruladı.

Kara yazı dizisi için hazırlıklar başladı dizinin senaryosunu kaleme alan Ethem Özışık özel kuvvetlerin Terör ve terörist ile verdiği mücadeleyi bu dizide gözler önüne serecek. Ülkenin güneydoğusunda yaşanan terör olaylarını konu alacak olan dizi gündemi yansıttığı için oldukça beğenilecek gibi görünüyor. Kara Yazı dizisinin oyuncu seçimleri devam ediyor henüz oyuncular tam olarak netleşmesi de dizide rol alan isimlerden birisi de Tolga Sarıtaş oldu.

Son Güncelleme: 07.04.2017 21:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş