24 Ekim 2016 Pazartesi 16:41
Tescilli Güzel Azra Akın'ın Twerk Dansı Çalkalanıyor
1 dönem rol aldığı Poyraz Karayel dizisinin adrosuna veda ettikten sonra boş vakitlerini oyunculuk ve dans eğitimi alarak doldurmaya başladı. Özellikle dans yönünden kendini geliştirdiğini İnstagram hesabından paylaştığı videosu ile kanıtlayan Azra Akın seksi dans figürleri ile dikkatleri üzerine çekti.

 Instagram'da paylaştığı twerk dans videosunu da not olarak geldiler bana yine cümlesi ile oldukça Kıvrak figürler sergiledi.Takipçilere adeta tıklama rekoru kırdı. Paylaşım kısa sürede 143 bin kişi tarafından görüntülenirken 120 binden fazla ve yeni aldı.Dünya güzeli Azra Akın oyunculuk eğitimi almak için gittiği Amerika'da 3 aylık eğitimden sonra İstanbul'a geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ile ayrılığının ardından 2013 de Atakan Koru ile aşk yaşamaya başlayan Azra Akın iyi giden ilişkisi hakkında son günlerde magazin gündeminde çıkan ayrılık haberlerine el ele mutluluk cevap verdi.

Sevgilisi Atakan Koru ile ayrıldıklarına dair çıkan dedikoduların sorulması üzerine güzel oyuncu; “ben özel hayatımla ilgili çok konuşmayı sevmiyorum ama öyle ayrılık gibi bir olay yok. Çıkan haberler tamamen asılsız ve bizim ilişkimiz güzel bir şekilde devam ediyor” şeklinde konuşmuştu. Tüm bu yaşanan gelişmelerden sonra Nişantaşı'nda kameralara yansıyan ünlü oyuncunun keyifli olduğu gözlendi. Akın, "yaz tatilimi Los Angeles'ta geçirdim, çok güzeldi" dedi.

Basın mensuplarının "yeni projede ekranlarda görecek miyiz?" sorusu üzerine oyuncu, "inşallah, oynamak istediğimiz roller, karakterler var ama bakalım nasıl olacak." şeklinde cevap verdi.Öte yandan Azra Akın, sevgilisi Atakan Koru'nun televizyon sektöründen olmadığını da belirtt
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş