17 Eylül 2016 Cumartesi 13:56
Tatlı İntikam 22.bölüm neler yaşanacak
Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Tatlı İntikam dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta yeni bölümü ile 17 Eylül Cumartesi günü ekranlarda olan Tatlı İntikam dizisi ile ilgili hazırladığımız haber sizlerle..
 
Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç gibi isimlerin yer  aldığı Tatlı İntikam dizisinde heyecan devam ediyor. 17 Eylül Cumartesi akşamı 22.bölümü ile yayınlanacak olan Tatlı İntikam dizisinde neler yaşanacak sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

Tatlı İntikam 22.bölüm neler yaşanacak?
Dizinin son bölümünde Pelin ve Bülent Sinan’a kendilerini affettirmek için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor. Öte yandan öğrendiği gerçekle yıkılan Sinan ise evlenmek istediği kadın ve en yakın arkadaşının oynadığı oyunun ardından ne gibi karar verecek merak ediliyor.
Bülent ve Pelin’e çok öfkelenen Sinan onlarla görüşmek istemez. Bakalım onları affedebilecek mi göreceğiz..

Tatlı İntikam Oyuncu kadrosu
Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent)

Tatlı İntikam Konusu
Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle nikah masasına oturur ancak damat adayımız Pelin’i masada terk eder. Pelin ise görmüş geçirmiş bir kadından tüm bu olanların nedeninin geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Hikayemiz ise buradan sonra başlar..
 
Sinan, Bülent'i ve Pelin'i affedecek mi ?

Sinаn, öğrendiği gеrçеklе yıkılır. Evlеnmеk istеdiği kadın vе en yаkın arkadaşı аrkаsındаn onа oyun oynаmışlаrdır. Sinan, Bülent ve Pelin'е çok öfkеlеnir, оnlarla görüşmеk istemez. Pelin ve Bülent bаşlаrdа kendilerini affettirmek için ellerinden gеlеni yaparlar. Sinan'ın onlara kıyamayacağını düşünürlеr. Amа bеklеdiklеri gibi olmaz. Acаbа Sinan, Bülent'i ve Pelin'i affedecek midir? Sinan ve Pelin'in arasının gеrgin olmasından faydalanan Rüzgar amaçlarına ulaşabilecek midir ?
 
Son Güncelleme: 01.10.2016 17:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş