04 Kasım 2016 Cuma 22:17
Tarkan'ın çocuğu mu olacak Pınar Dilek hamile mi?

Geçtiğimiz Mayıs ayında Pınar Dilekle evlenen Tarkan Tevetoğlu baba mı oluyor?
Almanya’da  tüp bebek için tedavi oldukları iddia edilen mega star Tarkan  ve eşi Pınar Dilek Tevetoğlu çocuk sahibi olmak istediklerinin belirtisini; birlikte çocuk odasına da bakarak iyice belli ettiler.
Magazin dünyasının dedikoduları arasında iyice dillenen Tarkan ve eşi Pınar Dilek’in çocuk sahibi olmak istedikleri konuşuluyor. Sürpriz bir şekilde 5 senedir beraber olduğu Pınar Dilek ile evlenen süper star Tarkan Tevetoğlu ve eşinin bu mutlu birlikteliklerini bir çocukla taçlandırmak istedikleri belirtildi. 
Çocuk sahibi olmaya karar veren ikili tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmayı planlıyor ve bu amaçla da Almanya’da tüp bebek yöntemine başvurdukları belirtildi.
Megastar Tarkan Tevetoğlu Magazin basınına verdiği bir röportajında baba olmak istediğini belirtirken, eşiyle birlikte Ankara-Ulus’ta bulunan özel bir hastaneden tüp bebek tedavisiyle ilgili de bilgi aldıkları öğrenildi. Baba olmak için  çok heyecanlı olduğu ifade edilen 43 yaşındaki Tarkan ve eşi Pınar Dilek’in yakın bir zaman içerisinde çcuk sahibi olabilmek amacıyla da tedaviye başlayacakları iddia edilmişti.Çocuk sahibi olmak için çok istekli gözüken Mega star Tarkan’ın olacak çocuğun “kız yada erkek olmasının fark etmeyeceğini sağlıklı olmasını dilediği” belirtildi.
Tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmayı planlayan Tarkan ve eşinin bu yönteme başvurması daha önce yine tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olan sanat dünyasındaki ünlüleri akla getirdi.Beren Saat ve Kenan Doğulu bu yönteme başvurmuş fakat çekim yoğunluğu nedeniyle tedaviyi yarıda bırakmıştı.Yine Hande Ataizi,Nurgül Yeşilçay,Demet Akalın ve Yeşim Salkım’da aynı yöntemle bebek sahibi olmuşlardı.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş