01 Şubat 2017 Çarşamba 10:20
Survivor Seda Demir Kimdir Yaşı Boyu Kilosu ve Başarıları Nelerdir
Özellikle reytingi yüksek dizilerde yer alarak tüm Türkiye tarafından tanınmayı başaran güzel oyuncu Seda Demir bu dizilerden en birisi olan Yaprak Dökümünde Sedef rolüyle başarılı bir performans ortaya koyarak Türkiye’nin sevilen oyuncularından birisi olurken aynı zamanda bu dizi sayesinde tüm Türkiye kendisini tanımış oldu. 

1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Seda Demir, 2007 senesinde o dönemin en popüler dizilerinden olan Yaprak Dökümü isimli dizide 4 yıl gibi uzun bir süre rol alarak kendini tanıtmış, oyunculuktaki başarısını da göstermiş oldu.

Hayatından oyunculuğun çok önemli bir yere sahip olduğunu her fırsatta dile getiren Seda Demir, bu anlamda kendini geliştirdi ve pek çok farklı dizi ve projede de yer almayı başardı. Başarılı oyuncu yaptığı röportajlarda oyunculuğu çok sevdiğini sürekli söylerken ilk projesi İş Bankası reklamında oynamaktı. Çeşitli reklam projelerinin sonrasında dizi projeleriyle ekranlara gelmeyi başaran Seda Demir Yaprak Dökümü projesi sonrasında Yıldız Masalı, İntikam, Beyaz Karanfil, Evlenmeden Olmaz, Karanlıklar Çiçeği gibi dizilerde de rol alarak yine ekranlara geldi.

 Uzun senelerden  beri oyunculuğunun yanı sıra spora önem veren Demir, kendini bu alanda geliştirmeyi başarırken Acun Ilıcalının davetini kırmayarak 2017 yılında yeniden start alacak olan Survivor isimli yarışmaya Ünlüler grubunda katılarak spor ile geliştirdiği vücudu sayesinde Survivor’ın en önemli isimlerinden biri olmayı da başardı. Özellikle son yıllarda çok fazla televizyon ekranlarında görülmeyen Seda Demir, Survivor’a katılacağının duyurulması ile birlikte internette de en çok aranan ve hayatı merak edilen isimlerden birisi oldu. 

Son Güncelleme: 01.02.2017 10:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş