30 Ocak 2017 Pazartesi 10:44
Survivor  2017 Berna Öztürk Kimdir Bilinmeyenleri Nasıl Ünlü Oldu Hakkında Hiç Duymadıklarınız
Özellikle Çılgın karakter olarak tanınarak ünlü oldu ve uzun zamandan beri de DJ olarak çalışmasını sürdürüyor. Gece hayatını çok seven Berna Öztürk, kısa süre içerisinden gecelerde aranan simalardan birisi oldu.

Tarkan’ın baldızı olarak bir döneme damga vuran Berna Öztürk, magazin sayfalarında sık sık bu tanımlamalar ile yer alsa da, özelikle ablası Bilge Öztürk’ün  Tarkan ile olan ilişkisini sonlandırmasının ardından DJ olarak haberlerde yer aldı. Podyumlarda da sık sık boy gösteren Berna Öztürk, tv dizilerinin yanı sıra bazı tiyatro projelerinde de yer aldı.

İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi sosyoloji bölümünü bitiren Berna Öztürk, iyi ve başarılı bir öğrenci olarak üniversite eğitimini tamamladı. Bitirdiği bölümde gelecek adına iyi bir kariyer hedeflemese de sosyolojinin gelişimine büyük katkılar yaptığını dile getirdi.
Survivor  2017 ünlüler kadrosunda yer alacağı açıklanan ünlü DJ Berna Öztürk, her gün aksatmadan yapmış olduğu spor sayesinde düzgün bir fiziğe da sahip. Su sporlarını seven ve kite board eğitmenliği yapan Berna Öztürk, bu alanda kariyer hedeflediğini ve ablasının dünya şampiyonasına katılarak kazandığı milli sporcu unvanını kendisinin de kazanmak istediğini belirtti.

Çalışma hayatından arta kalan zamanlarda davul çalmayı ve resim yapmayı çok sevdiğini söyleyen Berna Öztürk, özellikle resimde çok iddialı. Fakat yeteneğine rağmen bu özelliğini ön plana çıkarmayı sevmediği ve daha çok müzik ile anılmak istediği biliniyor.

Son Güncelleme: 30.01.2017 10:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş