12 Şubat 2017 Pazar 20:19
Survivor 1.Dokunulmazlık Oyunu 3 Eleme Adayı Çıktı!

TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında 3 eleme adayı çıktı. İşte detaylar..

Her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan dolu anlar yaşanan dokunulmazlık oyunu 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan bölümde oynandı ve Gönüllüler takımı oyunu kaybeden taraf oldu. Yapılan ada konseyi ile birlikte oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

Büyük heyecan devam ediyor. Oynanan dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Best of olarak adlandırılan 3.tura kalan oyunda sonuç son mücadeleye kadar sürdü.

Anıl ile İlhan arasında oynanan son oyunda İlhan atışlarda daha atik ve sakin olan taraf oldu ve oyunu kazanan taraf Ünlüler takımı oldu. Yapılan ada konseyinde ise Gönülüler takımında 3 aday çıktı.

Bireysel dokunulmazlık oyununda başarılı olan Tuğçe kendine uzak olduğu için ve performans nedeniyle Sadin’in ismini söylediğini açıkladı. Konseyde en çok ismi yazılan isim ise Yiğit ve Erdi oldu.

Böylelikle Erdi, Yiğit ve Sadin eleme için 3 aday oldular. Survivor’da diğer adaylar 12 Şubat Pazar akşamı belli olacak.

Son Güncelleme: 12.02.2017 21:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş