30 Ekim 2016 Pazar 16:40
Star Tv Anne dzisinde Cansu Dere rol alıyor

Star tv ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Dizinin adı Anne. Star tv de ekranlara gelecek Anne dizisinde çocuk istismarı konu ediliyor.Yeni dizide ünlü oyuncu Cansu Dere  öğretmen olarak karşımıza çıkıyor.Cansu Dere hayatı ve biyografisi haberimizde. İşte Cansu Dere hakkında merak edilenler….

14 Ekim 1980 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Dere Yunanistan asıllı göçmen bir ailenin kızıdır.  İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan Cansu Dere İstanbul Üniversitesi   Arkeoloji bölümü kazanmıştır.Okulunu yarıda bırakan Cansu Dere mankenlik yapmaya başlamıştır. Cansu Dere  bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerine oyunculukla devam etmiştir.

Kanal D Miss Turkey yarışmasına katılan Cansu Dere yarışmada 3.olmuştur.Yarışma sonrası Cansu Dere profesyonel mankenlik yapmaya başlamıştır.

Cansu Dere Cengiz Abazoğlu,Evrim Timur,Hakan Yıldırım,Ümit Ünal ,Arzu Kaprol ,Bahar Koçan Dilek Hanif gibi bir çok modacının defilesinde boy göstermiştir.

Güzel oyuncu Cansu Dere  ITKIB’nin  yurt dışı gezilerinde Türkiye’yi temsil etmiştir.2002 ve 2003 yıllarında Paris’te defilelere katılmıştır.

Sunuculuk da yapan Cansu Dere Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuk ve Müzik isimli programı sunmuş, ardından Show tv  ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışma programının  da sunuculuğunu yapmıştır.

NTV’de akrana gelen Life Style Moda programının editörlüğünü ve sunuculuğunu yapmıştır.

Güzel oyuncu Metro Palas,Alacakaranlık,Güz yangını  gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu asıl çıkışını Sıla dizisi ile yapmıştır.

Halit Ergenç ile Acı Aşk isimli filmde rol alan güzel oyuncu Yahşi Batı adlı dizide Mary Lou’yu canlandırmıştır.

Seni Kalbime Gömdüm ,El yazısı gibi filimlerde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Firuze karakterini canlandırdı.

Şimdilerde ise güzel oyuncu Star Tv’nin yeni dizisi Anne’de   başrol oynuyor.

Son Güncelleme: 30.10.2016 17:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş