29 Kasım 2016 Salı 10:48
Söylemezsem Olmaz Sunucusu Bircan İpek Evlimi Kocası Kim
Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucusu Bircan İpek kimdir? Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı hangi kanalda hangi saatlerde yayınlanmaktadır . Bircan İpek evli midir? Bircan İpek hakkında bilmek istedikleriniz haberimizin devamında yer almaktadır.

Magazin severlerin merakla takip ettikleri Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı Beyaz tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır. Hafta içi her gün yayınlanan magazin programı sunuculuğunu Gülşah Saraçoğlu ve Ömür Gedik ile beraber üstelenmektedir. 2013 yılında Şenol İpek ile bir evlilik yapmıştır .Bircan İpek 04 Ocak 1988 doğumludur. Sosyal medyada cesur paylaşımları ve verdiği yeni kıyafetleri sürekli olarak konu olmaktadır.

Bircan İpek takipçi sayısıyla birçok ünlüye taş çıkartmakta 100 binin üzerinde kendisini takip eden bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Bircan İpek Hakkında Bilmedikleriniz

Magazin severlerin merakla takip ettikleri Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı Beyaz tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır. Hafta içi her gün yayınlanan magazin programı sunuculuğunu Gülşah Saraçoğlu ve Ömür Gedik ile beraber üstelenmektedir. 2013 yılında Şenol İpek ile bir evlilik yapmıştır .3 yıl kadar süren bu evliliği sonrasında kendini kariyerine adamıştır.

Bircan İpek 04 Ocak 1988 doğumludur. Sosyal medyada cesur paylaşımları ve verdiği yeni kıyafetleri sürekli olarak konu olmaktadır.

Bircan İpeğin eski eşi Şenol İpek 23 Temmuz 1975 tarihinde İzmirde doğdu . Mankenlik ve Modellik yapan Şenol Yok Böyle Dans yarışmasına katıldı.Şenol İpeğin evlilikleri aşağıda sıralanmıştır .Bu evliliklerden önce Şebnem Scahafer ile nişanlandı.

1. Eşi: 2002 yılında manken Yüksel Ak ile evlendi. 2003 yılında boşandı.

2. Eşi: Şenol İpek, Temmuz 2013 ayında Bircan Bali ile evlendi .Bircan evliliğinden sonra soy ismini İpek olarak değiştirdi. 

Son Güncelleme: 29.11.2016 10:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş