26 Mart 2016 Cumartesi 12:13
Şok eden ve geç öğrenilen ihanet!
Kanal D'nin sevilen proğramı "Evim Şahane" ile adından övgüyle bahsettiren mimar Selim Yuhay,  üç çocuğunun annesi E.A.'dan iki yıl önce anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Anlaşmalı boşanma davasının ardından, Sarıyer'de kendi tasarımı olan evini eşi ve çocuklarına bıraktı. Ancak iki yıl sonra özel eşyaları arasında bir defter buldu.  Defterde yazılanlardan, balerin olan eski eşi E.A.'nın, boşanmadan önce evli C.G. ile uzun zamandır birlikte olduğunu öğrendi. C.G.'nin evlilik teklifine, 13.06.2013'de E.A cevaben "Kocam, eşim, ışığım ve her şeyim olarak kabul ediyorum" diye yazmıştı.

C.G. ise Yuhay çiftinden önce eşinden boşanmıştı.

Yuhay, E.A.'nın hileli bir şekilde boşandığını  ve boşanma sözleşmesi imzalamaya ikna ettiğini anladı. Boşandıktan sonra aldatıldığını öğrenen Yuhay'ın büyük sarsıntı yaşadı. E.A ve C.G hakkında İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde, 10'ar bin liralık manevi tazminat davası açtı. Yaşanılanlardan sonra, psikolojik olarak olumsuz etkilenen ve çöküntüye uğrayan Yuhay, Kendi hazırlayıp sunduğu 'Evim Şahane' proğramına ara verdi.Son Güncelleme: 26.03.2016 20:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş