14 Kasım 2016 Pazartesi 13:46
Seviyor Sevmiyor Dizisi Bitti,Final Nedeni

ATV’de yayınlanan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan’ın paylaştığı kanalın yeni dizilerinden Seviyor Sevmiyor isimli dizinin kanal yönetimi tarafından bitirilip bitirilmeyeceği yani final yapıp yapmayacağı dizi takip edenleri tarafından merakla beklenirken Seviyor Sevmiyor adlı diziyle alakalı flaş bir gelişme yaşandı.

Çarşamba akşamları ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan kanalın romantik-komedi dizisi SeviyorSevmiyor’un ilerleyen bölümlerdeki reytingine bakılarak final yapacağı öğrenildi.
10 Ağustos Çarşamba günü ATV ekranlarında 5. bölümü yayınlanacak olan dizide neler yaşanacağı da ayrı bir merak konusu…

5. bölümü yayına girecek olan dizinin konusu şöyleydi: Çocukluklarında birbirini çok seven birbirine aşık bir çift yıllar sonra tekrar bir araya gelir. Çeşitli sebepler ve tesadüflerle karşılaşan iki aşık birbirlerine yine yakınlaşırlar ve dizide geçen diğer tanıdıklarında devreye girmesiyle aşk oyunu daha da kronik bir yöne doğru ilerlemeye başlar.Seviyor Sevmiyor isimli dizide masum başlayan aşkta yaşanan gelişmeler ele alınıyor. MFyapım tarafından çekimi yapılan Seviyor Sevmiyor dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu Hakan Bonomo ve Aksel Bonfil’ in hazırlıyorlar. Ayrıca Seviyor Sevmiyor isimli dizide ayrıca, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay gibi isimler de bulunuyor.

Seviyor Sevmiyor adlı dizinin 5.bölümünde yine enteresan olaylar yaşanacağa benziyor .Deniz, 15 yıl önce kendisine Yiğit’in  kendisine verdiği  Yapboz parçasını hiç umulmadık bir yerde düşürür. Yiğit’in yere düşen bu yapboz parçasını bulması ve stjyer olarak yanında çalıştığını bildiği Deniz’in çocukken ilk aşkı olduğunu hatırlamasına ramak kalmıştır.

Fakat bu arada Tuna Deniz’in sırrını öğrenmiştir ve ona yaptığı sürprizle herkesi şaşırtmıştır. Deniz’den gizli olarak Yiğitle görüşmeye devam eden İrem’in Yiğit’e karşı duyguları her gün biraz daha artmaktadır. Onunla daha fazla zaman geçirmek için çok ucuz bahaneler bulur. Deniz’in İrem’in odasında Yiğit’in fotoğrafını bulması İrem’i artık köşeye sıkıştırmıştır. 

Yorumlar

Google+'da Paylaş